تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

قیمت و نرخ باربری در استان تهران

باربری تهران > مقالات > مقالات > قیمت و نرخ باربری در استان تهران
قیمت و نرخ باربری

عرض ادب و کمال احترام خدمت شما مشتری گرامی شرکت باربری تهران . شاید نکته ی مهمی که برای هر کسی می خواهد اسباب کشی کند قیمت حمل اثاثیه منزل برایش مهم باشید ، شرکت های زیادی در استان تهران وجود دارند که کار حمل اثاثیه منزل را انجام می دهند و قیمت های متفاوتی نسبت به همدیگر دارند در این خصوص ما تصمیم به ایجاد مشاوره رایگان برای قیمت گزاری را برای شما فراهم نموده ایم.

قیمت و نرخ باربری اکثرا بر اساس تعداد طبقات و مسیر شما بستگی دارد یعنی قیمت باربری که برای حمل بار از تهران به شهر قم دارد با قیمت باربری تهران به تبریز کاملا فرق دارد.

و برای حمل بار های داخل شهری که توسط شرکت باربری تهران ارائه می گردد قیمت باربری خاور بستگی به طول مسیر می باشد که معمولا از ۶۰ تومان شروع خواهد شد و قیمت کارگر نیز بستگی به تعداد طبقات می باشد که کلیه این قیمت ها هنگامی که شما با باربری و اتوبار تهران تماس می گیرید ارائه داده می شود.

در استان تهران بیش از ۳۰۰ باربری وجود دارد که کار باربری را انجام می دهند که کم و بیش اکثر ماشین های باربری را اکثرا در شهر می بینید که بعضی از آنها دارای مجوز از اتحادیه هستند و بعضی از آنها به صورت آزاد کار می کنند ، در این خصوص استفاده از شرکتی که مطمن باشد و به اصطلاح از آخر دبه بازی در نیاورد بسیار مهم است. ما قیمت هایی که به شما ارائه می دهیم تمامی آنها زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران می باشد که شرکت باربری تهران با نرخ و قیمتی مصوب برای حمل بار های شما از آن بهره می گیرد.

قیمت باربری

اگر در همین روز ها اسباب کشی دارید و می خواهید اسباب کشی کنید ما به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته حتی در ایام تعطیل در خدمتتان خواهیم بود ، سرویس دهی ما با ماشین های مسقف فلزی صورت می گیرد که با این سرویس دهی شما عزیزان می توانید بارهای خودتان را به مقصد مورد نظرتان برسانید.

برای دریافت مشاوره رایگان و دریافت قیمت باربری و حمل اثاث لطفا با شماره های شرکت تماس بگیرید و از خدمات مشاوره ای کارشناسان باربری تهران بهره مند شوید. تمامی پرسنلی که در شرکت اتوبار و باربری تهران مشغول به کار هستند ، تمامی آنها تابعیت کاملا ایرانی دارند و افرادی ورزیده ، خوش اخلاق  و نیرو مند هستند.

ما با روزمه کاری چندیدن ساله ی خود آماده ایم تا یک اسباب کشی بدونه دردسر و بدونه دغدغه را برایتان به وجود آوریم ، پس نگران هیچ چیزی نباشید روش صخیح اسباب کشی همراه با مشاوره و بازدید رایگان را از شرکت باربری تهران بخواهید.

ساکن هر جایی از تهران هستید می توانید به نزدیک ترین شعبه خود تماس گرفته و قیمت و نرخ باربری را از شرکت ما دریافت کنید.

 

تلفن های تماس جهت استعلام قیمت باربری :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴ شمال تهران

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹  مرکز تهران

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶  غرب تهران

در کنارتان خواهیم بود ، لطفا با ما تماس بگیرید.

 

One thought on “قیمت و نرخ باربری در استان تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره و رزرو سرویس