تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی

باربری تهران > مقالات > مقالات > بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی

بسته بندی وسایل منزل شاید یکی از قدم های اولیه و مهمترین بخش اسباب کشی باشد ، اگر بسته بندی را با روشی درست و بهینه انجام دهید مطمن باشید وقتی که استارت اسباب کشی را می زنید دچار مشکل نخواهید شد ، بسته بندی وسایل باید با برنامه ریزی صورت بگیرد ، قبل از هر چیزی باید ملزومات بسته بندی وسایل را آماده کرد که این ملزومات شامل کارتن ، کارتن های رگال دار ، فوم ، وکیوم ، سلفون ، چسپ و … را شامل می شود این وسایل را می توانید از شرکت باربری و اتوبار تهران تهیه نمایید. هم اکنون این مژده را به شما می دهیم شرکت باربری تهران با یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل و باربری آماده است بسته بندی وسایل منزل شما را انجام داده و آماده بسته بندی کند.

بسته بندی اثاثیه منزل

تلفن های شرکت بسته بندی

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکزی تهران

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

بسته بندی اثاثیه منزل جز مراحل اول اسباب کشی می باشد اگر شما کار بسته بندی را به صورت تخصصی انجام دهید در حین جابجایی وسایل منزل اثاثیه شما دچار ضربه و خط و خش نخواهد شد و وسایل منزل شما با سلامت به خانه شما خواهد رسید ، ما با تخصصی که در این زمینه داریم اثاثیه منزل شما را در مرحله اول بسته بندی کرده و بعد از انجام این کار وسایل منزل شما را به خانه جدیدتان خواهیم برد و برای این کار تجربه کافی را داریم و می دانیم که به چه صورت انجام وظیفه کنیم ، در هر مرحله از اسباب کشی ما شما را همراهی می کنیم و بسته بندی اثاثیه را به نحوی برایتان انجام می دهیم که در حین حمل و نقل وسایل شما هیچگونه ضربه ای به آنها وارد نشود و بارهای شما با نهایت دقت به منزلتان برسد ، این شرکت جز برترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل می باشد و بارهای شما را با نهایت دقت با پرسنلی متخصص و زبده برای شما بسته بندی خواهد کرد و در نهات رضایت صد در صد شما را به دست خواهد آورد

بسته بندی اثاثیه

برای کار بسته بندی وسایل منزل از افرادی استفاده می کنیم که فقط کار بسته بندی وسایل منزل را انجام می دهند و متخصص این کار هستند ، وقتی که شما با باربری تهران تماس می گیرید کارشناسان باربری تهران مشاوره اولیه را به شما ارائه داده و قیمت بسته بندی وسایل را به شما ارائه می دهند ، بعد از اینکه توافق میان شما و شرکت باربری تهران صورت گرفت یک روز را برای بسته بندی وسایل شما در نظر خواهیم گرفت در آن روز یک تیم بسته بندی وارد عمل شده و برای پک کردن وسایل منزل شما اعزام خواهند شد.

بسته بندی وسایل منزل

تمامی وسایل بسته بندی منزل را با خودشان آورده و وسایل منزلتان را بسته بندی خواهند کرد ، از اتاق ها گرفته تا وسایل آشپزخانه و … با بهترین روش و سبک برای شما انجام خواهند داد.

تمامی مبلمان منزل شما را با فوم وکیوم بسته بندی نموده و آماده حمل می کنند ، بعد از اینکه بسته بندی تمام شد تیم حمل بار وارد عمل شده و حمل اثاثیه منزل شما را انجام خواهند داد. بنا به نیاز شما وقتی که اسباب کشی را تمام کردیم سرویس چیدمان منزل را برایتان انجام خواهیم داد.

خدمت گزاران شما در باربری تهران آماده اند بسته بندی و اثاث کشی منزل شما را انجام دهند.

بسته بندی وسایل منزل

ما بجز بسته بندی اثاثیه منزل شما حمل اثاثیه را نیز انجام می دهیم.

بسته بندی اثاث منزل

در زیر می توانید نمونه بسته بندی را توسط باربری تهران مشاهده کنید.

نمونه بسته بندی وسایل

اگر می خواهید اسباب کشی کنید پیشنهاد  به شما استفاده ما از سرویس بسته بندی می باشد که هیچ محدودیتی در سطح انتخاب پکیج مورد نظر شما وجود ندارد هر وسیله ای را که نیاز داشته باشید تیم باربری تهران آنرا برای شما ارسال می کند و بسته بندی را برایتان انجام می دهد.

بسته بندی لوازم منزل

برای بسته بندی وسایل منزل شما از کارتن های ۵ لایه ای استفاده می کنیم که مقاومت آنها ۵ برابر کارتن هایی است که در بازار موجود می باشد.

استفاده از وکیوم های ۱۵۰ متری برای بسته بندی اثاث شما که روش بابل رپ نامیده می شود و برای بعضی از وسایل شما مانند تشک اتاق خواب از سلفون استفاده می کنیم که روش استرچ رپ نامیده می شود.

بسته بندی اثاثیه منزل

ساک هایی را برای حمل رختخواب شما ارسال می کنیم که ۴ لایه می باشند و داخل این ساک ها از پشم شیشه استفاده می شود و خصوصیت این ساک ها این است که زیپ دار می باشند.

کارتن های رگالی داری را برای جای دادن لباس هایتان ارسال می کنیم که همانند یک کمد کوچک عمل خواهند کرد.

بسته بندی برای اسباب کشی

تیم باربری و اتوبار تهران برای بسته بندی و اثاث کشی منزل شما در خدمت شما عزیزان می باشد با ما در تماس باشید مشاوره و بازدید به صورت رایگان صورت خواهد گرفت.

شماره تلفن های تماس باربری تهران

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴   شعبه شمال تهران

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶   شعبه غرب تهران

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹   شعبه مرکز تهران

در خدمت شما هستیم .

 

 

4 thoughts on “بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره و رزرو سرویس