تلفن تماس 22895364

ایمیل info@tehranfreight.com

ساعت کاری 24 ساعته حتی تعطیلات

بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی

همتا بار > مقالات > مقالات > بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی
بسته بندی حرفه ای بار

آیا قصد اسباب کشی دارید؟ آیا با روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی آشنا هستید؟ آیا می دانید بسته نبدی صحیح یک هنر است؟ با هنر بسته بندی صحیح آشنا شوید.

همیشه انتقال از یک منزل به منزل تازه و مهاجرت با عشق و شور و شعف همراه است. این که منزل تازه در کجا واقع شده و چه کیفیتی دارد تاثیری در این شعف ندارد. عزیمت به مکان و منزل تازه خود به خود هیجان انگیز است. همیشه همراه با انتقال از یک مکان به مکانی نو ، رستاخیزی دوباره در روح و جان ساکنان آن خانه برپا می شود. برای این که شور و هیجان جا به جایی منزل را با آسیب رساندن به لوازم با ارزشتان خراب نکنید و با شور و عشق اسباب کشی کنید ، با روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل در اسباب کشی آشنا شوید و مهاجرتی فرح بخش را تجربه نمایید.

بسته بندی اصولی بار

روش صحیح بسته بندی اثاثیه منزل

اسباب کشی هر چند سخت و طاقت فرسا است و به دقت ، توجه و مهارت فراوان نیاز دارد ، کاری پر هیجان و با نشاط نیز می باشد. اگر با اصول بسته بندی و چیدمان صحیح اثاثیه آشنا باشید ، اسباب کشی آسان و دلپذیر میشود.

حساس ترین و وقت گیرترین کار اسباب کشی مربوط به مرحله بسته بندی اثاثیه منزل است. ملزومات منزل هم گران قیمت و با ارزش اند و هم حساس و شکننده با قابلیت خراشیده گی می باشند. لذا چگونگی بسته بندی صحیح هنر و مهارتی است که اگر با آن آشنا باشید ، قادر خواهید بود با سلامت و امنیت ، کار اسباب کشی را با موفقیت به پایان برسانید. در ادامه با مراحل مختلف بسته بندی صحیح وسایل آشنا شوید.

مراحل مختلف بسته بندی صحیح وسایل منزل

برای بسته بندی اصولی و صحیح در هنگام بسته بندی لوازم منزل مراحل زیر را رعایت کنید.  رعایت این نکات ریز و جزئی ، تاثیر بسزایی در کار شما خواهند داشت.

کارتون ها را درست بسته بندی کنید

از کارتون و جعبه های مناسب و محکم استفاده کنید. دقت کنید برای وسایل خیلی سنگین کارتون مناسب تهیه نمایید ، اگر کارتون مورد نظر خیلی بزرگ باشد در زمان انتقال با مشکل برخورد خواهی کرد. بهتر است در جعبه های بزرگ لوازم سبکتر و در جعبه های محکم و با اندازه متوسط وسایل سنگین و شکستنی را به دقت بسته بندی کنید.

در موقع بسته بندی وسایل پس از گذاشتن آنها در کارتون ها روی هر بسته بنویسید که چه چیزی داخل آن جعبه بسته بندی شده است. همچنین بنویسید آن کارتون مربوط به چه کسی یا کجای خانه است. بهتر است قبل از بسته بندی اثاثیه را قشنگ تمیز کنید.

بسته بندی بار

ظروف شکستنی و سنگین را به دقت بسته بندی کنید

ورقه های کاغذ باطله ، دستمال نرم و یا حوله های مناسب یا اگر در دسترس بود نایلون های حباب دار در بین ظروف شکستنی قرار دهید. دقت کنید بین فضاهای خالی کارتون و بین وسایل با پارچه یا وسایل نرم مسدود کنید  تا در حرکت خودرو اثر حرکت دادن و تکان خوردن  ماشین در سرعت گیرها و مسیر های پر پیچ و خم بسته ها باز نشود و وسایل فرو نریزد.

لوازم مشابه را با هم بسته بندی کنید

وسایل را قاطی پاتی در جعبه های مشترک قرار ندهید. برای نمونه داروها را با وسایل ریز آشپزخانه درون یک کارتون نچینید. در موقع چیدمان مجدد در منزل نو به مشکل بر خواهید خورد.

لباس ها را در کارتون های رگال دار بچینید

کارتون های رگال دار دارای رخت آویز بوده و از چروکیده شدن و نامرتب بودن پوشاک پیشگیری می کند. بهتر است در هنگام بسته بندی پوشاک های خود را درون کارتون های رگال دار بچینید. با این کار در موقع تخلیه و جاسازی در منزل تازه کار شما بسیار آسان و راحت ترخواهد بود. می توانید بر اساس همان فرمی که می خواهید در منزل جدید لباس ها را در کمد لباس آویزان کنید ، درون کارتون رگال دار با رخت آویز لباس ها را بچینید. با این زمان بیشتری برای سایر کارها خواهید داشت.

در بسته بندی بشقاب ها و ظروف شکستنی دقت کنید

در بسته بندی دقت کنید ملزومت شکستنی و سنگین را در بخش پایین کارتون قرار دهید و لوازم سبک تر و کوچکتر را در قسمت بالا قرار دهید. وسایل ترم و منعطف مانند پارچه و دستمال های نرم بین اشیاء قرار دهید. روی  بسته محموله شکستنی بنویسید : شکستنی است با احتیاط بر دارید.

بسته بندی بار تهران

پایه مبل و سایر لوازم برقی را جداگانه بسته بندی کنید

اگر پایه مبل شما قابل جداسازی است ، آن را جدا کنید ، در نایلون جداگانه در کارتون قرار دهید و روی نایلون  بنویسید که آن پایه مربوط به کدام مبل است. تا در صورت چیدن در منزل نو با مشکل برخورد نکنید.

همین تکنیک را می توانید برای تابلوها ، آینه ها و قاب عکس ها تکرار کنید. وسایل جانبی هر وسیله را در نایلونی بگذارید و روی آن بنویسد که آن بسته مربوط به کدام وسیله است. سپس نایلون را اگر امکانش بود درون کارتون همان وسیله بگذارید. امکانش نبود ، همه نایلون ها را در یک کارتون ویژه قرار دهید تا در منزل جدید سریع به سراغ آن بروید. این تکنیک از گم شدن بخش های کوچک و جانبی وسایل جلوگیری می کند و کمک زسادی به چیدمان مجدد منزل شما می کند.

بسته بندی وسایل را هر چه زودتر شروع کنید

منتظر هفته آخر برای بسته بندی نمانید. از قبل که فرصت کافی در اختیار دارید ، ریزه کاری های بسته بندی را با دقت و حوصله شروع نمایید. با این کار در زمان بیشتر ، بهتر و اصولی تر کار بسته بندی را انجام خواهید داد.

آرایش و چیدمان اثاثیه در هنگام  بارگیری در خودرو

در زمان انتقال ملزومات به داخل ماشین دقت کنید که به صورت مناسب و محکم ملزومات چیده شود. از لوازم مناسب برای محکم کردن وسایل استفاده کنید. با این کار از شکسته شدن و یا خر و خراش یا قر شدگی  لوازم پیشگیری می شود. کار حمل و نقل را با دقت و حوصله انجام دهید و از شتاب زدگی و دست پاچگی بپرهیزید.

چیدمان صحیح اثاثیه منزل پس از اسباب کشی

پس از آن که به سلامتی و امنیت اثاثیه به مقصد رسید و با احتیاط از ماشین خالی شد ، گام های زیر را به دقت رعایت کنید.

گام اول : کارتون های اثاثیه را به صورت مرتب با توجه به نوشته روی آن ، در محل  مناسب خود قرار دهید تا سر فرصت آن ها را مرتب بچینید.

گام دوم : در مرحله بعد تجهیزات الکتریکی و مکانیکی  (برق، آب و گاز ) منزل تازه را بررسی کنید. تا از صحت و سلامتی آن ها مطمئن شوید. پس از اطمینان از سیستم گرمایشی و سرمایشی و آب و برق خانه ، اتصال ملزومات برقی مثل یخچال و تلویزیون به برق ، وصل کردن شیر اجاق گاز و استقرار وسایل برقی را انجام دهید.

کل ها را در جای مخصوص مستقر کنید

در گام بعدی اثاثیه بزرگ را در جای مناسب خود قرار دهید و اشیاء ریز و جزئی را برای فرصت مناسب نگه دارید. پس بهتر است اتاق خواب ها که به زمان کمتری برای مرتب کردن نیاز دارند را مرتب کنید. سپس به سراغ نشیمن و آشپزخانه بروید. مبلمان را در جای مناسب مرتب کنید و پس از آن به سراغ آشپزخانه بروید.  آشپزخانه ، هم به دقت زیاد نیاز دارد و هم زمان زیاد می خواهد. پس با صبر و حوصله تمام لوازم را با آرامش از بسته ها خارج کرده و آن ها را در داخل کابینت ها بچینید.

اسباب کشی لذت بخش خواهد بود اگر توسط پرسنل فعال و ماهر انجام شود. بهتر است برای این کار از افراد خبره موجود در اتوبارها کمک بگیرید.

بسته بندی وسایل منزل شاید یکی از قدم های اولیه و مهمترین بخش اسباب کشی باشد ، اگر بسته بندی را با روشی درست و بهینه انجام دهید مطمن باشید وقتی که استارت اسباب کشی را می زنید دچار مشکل نخواهید شد ، بسته بندی وسایل باید با برنامه ریزی صورت بگیرد ، قبل از هر چیزی باید ملزومات بسته بندی وسایل را آماده کرد که این ملزومات شامل کارتن ، کارتن های رگال دار ، فوم ، وکیوم ، سلفون ، چسپ و … را شامل می شود این وسایل را می توانید از شرکت باربری و اتوبار تهران تهیه نمایید. هم اکنون این مژده را به شما می دهیم شرکت باربری تهران با یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل و باربری آماده است بسته بندی وسایل منزل شما را انجام داده و آماده بسته بندی کند.

بسته بندی اثاثیه منزل

تلفن های شرکت بسته بندی

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶ شعبه غرب تهران

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴ شعبه شمال تهران

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹ شعبه مرکزی تهران

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶ شعبه شرق تهران

بسته بندی اثاثیه منزل جز مراحل اول اسباب کشی می باشد اگر شما کار بسته بندی را به صورت تخصصی انجام دهید در حین جابجایی وسایل منزل اثاثیه شما دچار ضربه و خط و خش نخواهد شد و وسایل منزل شما با سلامت به خانه شما خواهد رسید ، ما با تخصصی که در این زمینه داریم اثاثیه منزل شما را در مرحله اول بسته بندی کرده و بعد از انجام این کار وسایل منزل شما را به خانه جدیدتان خواهیم برد و برای این کار تجربه کافی را داریم و می دانیم که به چه صورت انجام وظیفه کنیم ، در هر مرحله از اسباب کشی ما شما را همراهی می کنیم و بسته بندی اثاثیه را به نحوی برایتان انجام می دهیم که در حین حمل و نقل وسایل شما هیچگونه ضربه ای به آنها وارد نشود و بارهای شما با نهایت دقت به منزلتان برسد ، این شرکت جز برترین شرکت بسته بندی اثاثیه منزل می باشد و بارهای شما را با نهایت دقت با پرسنلی متخصص و زبده برای شما بسته بندی خواهد کرد و در نهات رضایت صد در صد شما را به دست خواهد آورد

بسته بندی اثاثیه

برای کار بسته بندی وسایل منزل از افرادی استفاده می کنیم که فقط کار بسته بندی وسایل منزل را انجام می دهند و متخصص این کار هستند ، وقتی که شما با باربری تهران تماس می گیرید کارشناسان باربری تهران مشاوره اولیه را به شما ارائه داده و قیمت بسته بندی وسایل را به شما ارائه می دهند ، بعد از اینکه توافق میان شما و شرکت باربری تهران صورت گرفت یک روز را برای بسته بندی وسایل شما در نظر خواهیم گرفت در آن روز یک تیم بسته بندی وارد عمل شده و برای پک کردن وسایل منزل شما اعزام خواهند شد.

بسته بندی وسایل منزل

تمامی وسایل بسته بندی منزل را با خودشان آورده و وسایل منزلتان را بسته بندی خواهند کرد ، از اتاق ها گرفته تا وسایل آشپزخانه و … با بهترین روش و سبک برای شما انجام خواهند داد.

تمامی مبلمان منزل شما را با فوم وکیوم بسته بندی نموده و آماده حمل می کنند ، بعد از اینکه بسته بندی تمام شد تیم حمل بار وارد عمل شده و حمل اثاثیه منزل شما را انجام خواهند داد. بنا به نیاز شما وقتی که اسباب کشی را تمام کردیم سرویس چیدمان منزل را برایتان انجام خواهیم داد.

خدمت گزاران شما در باربری تهران آماده اند بسته بندی و اثاث کشی منزل شما را انجام دهند.

بسته بندی وسایل منزل

ما بجز بسته بندی اثاثیه منزل شما حمل اثاثیه را نیز انجام می دهیم.

بسته بندی اثاث منزل

در زیر می توانید نمونه بسته بندی را توسط باربری تهران مشاهده کنید.

نمونه بسته بندی وسایل

اگر می خواهید اسباب کشی کنید پیشنهاد  به شما استفاده ما از سرویس بسته بندی می باشد که هیچ محدودیتی در سطح انتخاب پکیج مورد نظر شما وجود ندارد هر وسیله ای را که نیاز داشته باشید تیم باربری تهران آنرا برای شما ارسال می کند و بسته بندی را برایتان انجام می دهد.

بسته بندی لوازم منزل

برای بسته بندی وسایل منزل شما از کارتن های ۵ لایه ای استفاده می کنیم که مقاومت آنها ۵ برابر کارتن هایی است که در بازار موجود می باشد.

استفاده از وکیوم های ۱۵۰ متری برای بسته بندی اثاث شما که روش بابل رپ نامیده می شود و برای بعضی از وسایل شما مانند تشک اتاق خواب از سلفون استفاده می کنیم که روش استرچ رپ نامیده می شود.

بسته بندی اثاثیه منزل

ساک هایی را برای حمل رختخواب شما ارسال می کنیم که ۴ لایه می باشند و داخل این ساک ها از پشم شیشه استفاده می شود و خصوصیت این ساک ها این است که زیپ دار می باشند.

کارتن های رگالی داری را برای جای دادن لباس هایتان ارسال می کنیم که همانند یک کمد کوچک عمل خواهند کرد.

بسته بندی برای اسباب کشی

تیم باربری و اتوبار تهران برای بسته بندی و اثاث کشی منزل شما در خدمت شما عزیزان می باشد با ما در تماس باشید مشاوره و بازدید به صورت رایگان صورت خواهد گرفت.

شماره تلفن های تماس باربری تهران

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴   شعبه شمال تهران

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶   شعبه غرب تهران

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹   شعبه مرکز تهران

در خدمت شما هستیم .

4 thoughts on “بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره و رزرو سرویس