تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

باربری نیاوران

باربری تهران > مقالات > دسته‌بندی نشده > باربری نیاوران
باربری نیاوران

باربری نیاوران ارائه خدمات حمل انواع بار در محدوده نیاوران تهران ما در باربری نیاوران تمام سعی خودمان را بر این گذاشته ایم که حمل اثاثیه منزل شما را با تخصصی که در امر باربری داریم انجام داده و دغدغه های شما برای اسباب کشی از بین ببریم.

باربری در نیاوران

نیاوران یکی از مناطق شمال تهران می باشد که در دامنه های جنوبی رشته کوه البرز واقع شده است این منطقه از شرق  خود با دار آباد از غرب با دربند و از جنوب با فرمانیه قرار دارد.

باربری نیاوران

ما در باربری نیاوران به صورت ۲۴ ساعته آماده ایم خدمات حمل اثاثیه منزل را برای شما انجام دهیم از مراحل اولیه اسباب کشی تا آخرین مرحله اسباب کشی در کنارتان خواهیم بود.

وقتی که شما با باربری نیاوران تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری نیاوران مشاوره اولیه را به شما ارائه داده و به تمامی سوالاتی که ذهن شما را درگیر کرده اند پاسخ می دهند ، کارشناسانی که در اتوبار و باربری نیاوران مشغول به کار هستند دارای ۱۰ سال سابقه در انجام امور مشاوره ای هستند.

باربری در محدوده نیاوران

بعد از انجام امور مشاوره ای کارشناسان باربری نیاوران یک روز را برای حمل اثاثیه منزل شما در نظر خواهند گرفت که این تاریخ و ساعت را با هماهنگی شما انجام خواهند داد.

در روز اسباب کشی بسته بندی وسایل منزل را بنا به نیاز شما انجام خواهیم داد که بسته بندی با فوم و وکیوم و کارتن و سلفون و کارتن های رگال دار به سبک برترین کشور های اروپایی به سبک استرچ رپ صورت خواهد گرفت. برای اینکه با روش بسته بندی وسایل منزل بیشتر آشنا شوید باربری نیاوران این مطلب را به شما پیشنهاد می دهد که مطالعه فرمایید.

پس از انجام امور بسته بندی تیم باربری نیاوران وارد کار خواهند شد این افرادی که برای حمل بار برای شما اعزام می شوند تمامی آنها افرادی خوش اخلاق ، ورزیده و کار آزموده ای هستند پس هیچ نگرانی را نسبت به نحوه انجام کار پرسنل باربری نیاوران نداشته باشید ، به ترتیب  وسایل شما از بزرگتر ها مثل مبلمان و وسایل داخل اتاق ها را به داخل خاور خواهیم چید. لازم به ذکر است که بگویمم خاور هایی که برای حمل بارهای شما ارسال می کنیم تمامی آنها ۶ متری هستند و تمامی آنها دارای مجوز طرح ترافیک هستند و در داخل خاور ها و کامیون ها پتوهایی را قرار داده ایم که پتو ها را در لابه لای وسایل شما قرار خواهیم داد تا در حین حمل دچار خط و خش و زدگی نشوند.

حمل اثاثیه منزل در نیاوران

افرادی که در شرکت باربری نیاوران خدمات حمل اثاثیه منزل را انجام می دهند کاملا تابعیت ایرانی را داشته و دارای حداقل ۵ سال سابقه کاری در شرکت باربری نیاوران را دارند ، شرکت اتوبار نیاوران خود را مدیون نیروی زبده و کار آزموده خود می داند که به صورت شبانه روزی کار اثاث کشی را انجام می دهند و حمل بار و حمل اثاثیه را در محدوده نیاوران تهران انجام می دهند ، این افراد کاملا ورزیده و خوش اخلاق هستند.

شرکت باربری نیاوران خدمتی تازه را برای شما به وجود آورده است که می توانید از این خدمت بزرگ این شرکت که نظافت منازل نیز می باشد استفاده کنید و خانه و منزل و یا شرکت خود را به دست این شرکت سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید.

تلفن باربری نیاوران

اتوبار نیاوران بعد قابلیت ایجاد سرویس رزرو اینترنتی را برای شما فراهم آورده است که می توانید سرویس خود را به صورت کاملا اینترنتی رزرو کنید و تمامی مواردی که برای اسباب کشی می خواهید با این شرکت در میان گذاشته تا شرکت باربری نیاوران تمامی موارد بسته بندی را برایتان تهیه کند.

تهیه کلیه موارد اسباب کشی از بسته بندی تا حمل بار توسط شرکت باربری و اتوبار نیاوران تهیه می گردد ، موارد بسته بندی که شامل کارتن و فوم و کیوم می باشد را به قیمتی کاملا منصفانه برای شما فراهم می کنیم.

ما برای تمامی بارهای شما بارنامه را به صورت رایگان برای شما صادر خواهیم نمود.

باربری نیاوران

بعد از این بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان ارسال خواهیم نمود که در آنجا با در نظر گرفتن تمامی امورات ایمنی بارهای شما را تخلیه خواهیم نمود.

بعد از اینکه تخلیه بار را برایتان انجام دادیم بنا به نیاز شما سرویس چیدمان وسایل منزل را انجام خواهیم داد که بنا به نیاز شما و بار طرحی که شما در ذهنتان دارید را برای شما پیاده سازی خواهیم کرد.

تلفن باربری در منطقه نیاوران

همواره باربری نیاوران شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری خواهد کرد پس از صفر تا صد اسباب کشی را بدست ما بسپارید.

ما یک تیم سازمان یافته در امر اسباب کشی هستیم پس نگران هیچ چیزی نباشید و کار را به دست شرکت اتوبار و باربری نیاوران پسپارید.

به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در خدمتتان خواهیم بود.

شماره تلفن های باربری نیاوران و شعبات آن :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۷۷۷۲۸۴۸۶

با ما تماس بگیرید مشاوره و بازدید از بارهای شما به صورت رایگان انجام می پذیرد.

دریافت مشاوره و رزرو سرویس