تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

اتوبار و باربری شاهین تهران

باربری تهران > مقالات > مقالات > اتوبار و باربری شاهین تهران
باربری شاهین

باربری شاهین یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری تهران می باشد که خدمات خود را زیر نظر باربری غرب تهران ارائه می دهد ، اگر ساکن منطقه شاهین تهران هستید می توانید حمل اثاثیه خود را بدست باربری شاهین سپرده و نگران هیچ چیز نباشید که باربری شاهین اسباب کشی شما را به نحو احسنت برایتان انجام خواهد داد .
باربری شاهین کلیه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران تهران انجام می دهد ، این باربری تجربیات خود را در مورد باربری به شما ارائه خواهد. شما را تا پایان اسباب کشی منزلتان همراهی خواهیم نمود .
از مراحل اولیه که شما با باربری شاهین تماس می گیرید کارشناسان ما مشاوره رایگان را به شما ارائه داده و ذهن شما را برای یک اسباب کشی آماده خواهند نمود بعد یک روز را برای باربری و اثاث کشی شما با همراهی شما انتخاب خواهیم نمود با مشاوره ای که به شما ارائه دادیم بنا به نیاز شما بسته بندی اثاثیه منزل را برای شما وسایل شما انجام خواهیم داد اگر بسته بندی وسایل منزل را انجام دهید در حین حمل آن وسایل شما دچار هیگونه مشکلی نخواهد شد.
اتوبار و باربری شاهین بعد از اینکه بسته بندی را برایتان انجام داد تیم حرفه ای باربری وسایل منزل شما را در درون خاور های مسقف و موکت کاری چیده و آماده جابجایی خواهد نمود
بعد از اینکه بارگیری را برایتان انجام دادیم بارهای شما را به مقصدتان انتقال خواهیم داد ، در خانه جدیدتان وسایل را تخلیه نموده و تمامی وسایل برایتان تخلیه خواهد نمود.
باربری شاهین بنا به نیاز شما مشتریان گرامی سرویس چیدمان وسایل منزل را برایتان انجام خواهند داد سرویس چیدمان با طرح و دکوراسیونی که در ذهنتان دارید برای شما انجام خواهند داد.
باربری شاهین به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست لطفا با ما تماس بگیرید.
تلفن های تماس با باربری شاهین :
۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶
۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴
۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹
می توانید با شماره های بالا تماس بگیرید و از خدمت ما بهره مند شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره و رزرو سرویس