تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

اتوبار و باربری شرق تهران

باربری تهران > مقالات > مقالات > اتوبار و باربری شرق تهران
باربری شرق تهران

شرکت باربری تهران که ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل و جابجایی وسایل منزل ، شرکت ها ، ادارات و … می باشد دارای چندیدن سال سابقه در عرصه باربری و اتوبار می باشد و برای بهبود سرویس دهی هر چه بهتر خود تصمیم به ایجاد سرویس دهی در منطقه شرق تهران نموده است تا مشتریانی که ساکن شرق تهران هستند با اتوبار و باربری شرق تهران تماس گرفته و از خدمات این شرکت بهره مند شوند.

باربری شرق تهران از وقتی که شما با این شرکت تماس می گیرید تا زمانی که اسباب کشی شما تمام شود شما را همراهی خواهد نمود ، مشاورینی که در باربری شرق تهران مشغول به کار هستند افرادی هستند که تخصص لازمه را داشته که بتوانند شما را در عرصه حمل و نقل و اسباب کشی یاری کنند ، شرکت باربری تهران تمامی کارگرانی را که استخدام می کند افرادی قابل اعتماد هستند که تخصص و نیروی لازمه را برای حمل بار های شما را دارا می باشند برای اینکه تمامی وسایل شما در یک خاور جا بشود از خاور هایی استفاده کرده ایم که همگی آنها ایسوزو و هیوندای هستند که می توانید با این ماشین ها بارهای خودتان را حمل کنید.

اگر ساکن محدوده شرق تهران هستید می توانید با باربری شرق تهران تماس بگیرید و از خدمات بارز این شرکت بهره مند شوید. استفاده از نیروی خبره و کارگرانی خوش اخلاق از بارزترین خدمات شرکت باربری شرق تهران می باشد.

ما به گونه ای اسباب کشی شما را انجام می دهیم که شما نیاز نیست حتی یک وسیله را بسته بندی کنید ما بسته بندی وسایل شما را انجام خواهیم داد و آماده حمل می کنیم ، بنا به نیاز شما بسته بندی وسایلتان را برایتان انجام خواهیم داد که اگر بسته بندی به سبک و روشی درست انجام بگیرد در حین حمل بارها دچار هیچگونه مشکلی نخواهید شد ، ما بسته بندی را توسط افراد مخصوص بسته بندی با کارتن ، فوم ، وکیوم و … را برایتان انجام می دهیم و آماده حمل می کنیم ، بعد از انجام امور بسته بندی افرادی که قرار است حمل بارها را انجام بدهند وارد کار شده و بارهای شما را آماده حمل می کنند ، تیم باربری شرق تهران خود را موظق می داند برای تمامی بارهای شما بارنامه به صورت رایگان صادر کند.

اگر می خواهید یک اسباب کشی راحت و بدونه مشکل را تجربه کنید با تیم باربری شرق تهران تماس بگیرید. روش صحیح اسباب کشی با تمامی ملزومات را از ما بخواهید.

تلفن های شرکت باربری تهران :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته حتی در ایام تعطیلات آماده ایم خدمات خود را به شما ارائه دهیم.

مشاوره و بازدید رایگان از وسایل شما برای حمل بر عهده شرکت باربری تهران می باشد.

One thought on “اتوبار و باربری شرق تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره و رزرو سرویس