تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

حمل اثاثیه منزل در استان تهران

باربری تهران > مقالات > مقالات > حمل اثاثیه منزل در استان تهران
حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل یکی دیگر از خدمات باربری تهران می باشد که این خدمات را توسط افرادی نیرومند و کارشناسان خبره و کار آزموده خود زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران برای شما به عمل می آورد ، ما حمل اثاثیه را با تجربه ای که در این عرصه داریم برای شما حمل اثاثیه منزل را انجام می دهیم.

برای حمل بارها از افرادی خبره ، دوره دیده و کارآزموده استفاده می کنیم که این افراد دارای حداقل ۱۰ سال تجربه در عرصه باربری را دارند ، این افراد کاملا تابعیت ایرانی را دارند.

اتوبار و باربری تهران برای حمل اثاثیه منزل از ماشین هایی استفاده می کند که مخصوص اسباب کشی هستند خاور های مسقف و موکت کاری شده و ۶ متری که تمامی آنها دارای مجوز طرح ترافیک را دارند استفاده خواهیم کرد و از نیسان ها برای حمل خرده ریز بارهای شما استفاده می کنیم که در هزینه ها و در وقت شما برای حمل اثاثیه به صورت جدی تاثیر بسزایی دارد.

حمل اثاثیه از قدیم الیام کار سختی بوده است و برای حمل بار ها احتیاج به نیرو انسانی بوده است که مردم از قدیم برای اثاث کشی منزل خود از اقوام یا دوستان و … استفاده می کردند ، امروزه به دلیل مشکلات زیاد مردم و جنگ اعصاب های فراوان نمیتوان از فامیل یا دوستان برای حمل بار کمک گرفت بنا به همین دلیل باربری هایی در اکثر شهرها دایر گردیده است که کار افراد را واقعا آسان نموده است.

باربری تهران با ۲۰ سال سابقه درخشان و روزمه کاری موفق خود برای حمل اثاثیه منزل شما در استان تهران در خدمتتان خواهد بود ، ارائه سرویس دهی به صورت ۲۴ ساعته و در هفت روز هفته از خصوصیات بارز این شرکت می باشد.

در هر کجا از تهران بزرگ هستید تیم ما آماده خدمت گزاری به به شما خواهد داشت ، نگران هیچ چیزی نباشید وسایل شما را با جدیدترین سبک روز دنیا جابجا خواهیم نمود.

نگرانی شما با یک تماس با شرکت اتوبار و باربری تهران رفع خواهد شد.

تلفن های باربری تهران برای حمل اثاثیه منزل در بالا قید شده اند که می توانید با آنها تماس گرفته و سرویس خود را رزرو نمایید در خدمتتان هستیم.

شرکت باربری تهران در راستای بهبود خدمات خود خدمات بسته بندی وسایل منزل را نیز ارائه می دهد ، این باربری با تجربه ای که در امر بسته بندی دارد بسته بندی وسایل منزل را به صورت کاملا حرفه ای برای شما انجام می دهد ، که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به روش بابل و استرچ صورت خواهد گرفت ، این باربری برای بسته بندی اثاثیه منزل شما ۴ نفر را اعزام می کند تا کار بسته بندی را برایتان انجام دهند که بسته بندی با فوم ، وکیوم ، کارتن های رگال دار  ، سلفون ، چسپ و کارتن های ۵ لایه مخصوص اسباب کشی صورت خواهد گرفت.

بسته بندی و حمل اثاثیه منزل

این افراد بسته بندی خانه شما را انجام خواهند داد و بعد از انجام این امور یک خاور مسقف و موکت کاری شده که مخصوص اسباب کشی می باشد نیز برای حمل اثاثیه منزل شما نیز اعزام خواهد شد ، این شرکت معتبر افرادی را که برای حمل اثاث منزل شما اعزام می کند کاملا تابعیت ایرانی را داشته و دارای پنج سال سابقه کاری در باربری تهران هستند ، این شرکت با مجوز از اتحادیه قیمت باربری زیر نظر اتحادیه را برای شما انجام می دهند و لازم به ذکر است که بگوییم کلیه خدمات و قیمت های این شرکت زیر نظر اتحادیه است.

حمل اثاثیه منزل

باربری تهران برای حمل اثاثیه منزل خاور های قدیمی را با خاور های جدید و مدل بالا عوض کرده است و سرویس دهی خود را به تمامی نقاط تهران ارائه می دهد ، حمل بار با ماشین هایی صورت می گیرد که کاملا مسقف و موکت کاری هستند .

همواره تیم باربری تهران جهت اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل شما آماده است به صورت شبانه روز در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران باشد.

تلفن باربری تهران برای حمل اثاثیه منزل

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره و رزرو سرویس