تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

حمل بار بین شهری

باربری تهران > مقالات > مقالات > حمل بار بین شهری
حمل بار بین شهری

حمل بار بین شهری یکی دیگر از خدمات باربری تهران می باشد که این سرویس دهی را زیر نظر اتحادیه باربری های تهران انجام می دهد ، شرکت باربری تهران خدمات باربری را به صورت بین شهری برای شما ایجاد کرده است که می توانید بارهای خودتان را در سار مناطق تهران که بین شهری محسوب می شود انجام دهید.

این شرکت با استفاده از پرسنل مجرب و کار آزموده خود آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد و حمل بار های شما را در درون شهر تهران انجام دهد.

شاید برای باربری بین شهری استرس های زیادی به شما وارد شود این باربری با داشتن تخصص کافی و تجربه ای که در این چندیدن ساله کسب نموده اسب حمل بار بین شهری را برای شما انجام خواهد داد.

استفاده از پرسنل مجرب و نیرومند و کار آزموده و استفاده از کارشناسان حرفه ای جهت مشاوره ی رایگان به شما ساکنین محترم استان تهران قرار داده ایم.

برای حمل بارهای بین شهری از خاور های مسقف استفاده می کنیم که در حمل بارهای شما از بالاترین امنیت استفاده کنیم ما در شرکت باربری تهران برای حمل بارهای شما از نیسان ، خاور ، وانت و … استفاده میکنیم تا به شما مشتریان گرامی بهرتین سرویس دهی را ارائه دهیم.

تمامی فعالیت های شرکت اتوبار و باربری تهران زیر نظر اتحادیه انجام می شود و شرکت دارای مجوز از اتحادیه می باشد

اگر قصد اسباب کشی و یا تخلیه بار را دارید تیم باربری تهران به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته آماده خدمت گزاری به شما را دارد.

ما در وب سایت اتوبار و باربری تهران انجام رزرو سرویس به صورت اینترنتی را فراهم نموده ایم که می توانید با این سرویس دهی سرویس خودتان را رزرو نموده و منتظر تماس کارشناسان باربری تهران بمانید.

هدف ما جلب رضایت شما مشتریان عزیز است و همیشه حق با مشتری خواهد بود.

تلفن تماس جهت رزرو سرویس برای حمل بار بین شهری :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

 

One thought on “حمل بار بین شهری

  1. واقعا میشه گفت باربری تهران در نوع خودش بهترینه بار من رو به نحو احسن جابجا کرد و اثاث کشی رو واسم انجام داد تشکر از پرسنل زحمت کشتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره و رزرو سرویس