تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

تخلیه بار

باربری تهران > مقالات > مقالات > تخلیه بار
تخلیه بار

همیشه کسانی که از شهر های مختلف کشور عزیزمان به تهران سفر می کنند و اسباب کشی می کنند از خاور هایی از شهر خودشان برای حمل بار استفاده می کنند که وقتی که به تهران می آیند باید تخلیه بار صورت بگیرد. این باربری با پرسنل مجرب خود آماده تخلیه بارهای شما را دارد.

برای بارهایی که از شهرستان می آید ما کاگرانی را برای شما در نظر گرفته ایم که افرادی با تجربه و خوش اخلاق هستند که برای تخلیه کردن بارهای شما اعزام می شوند برای تخلیه بارها بستگی به تعداد طبقات شما خواهد داشت یعنی شما اگر بارتان را  طبقه هشتم تخلیه کنید ما برای این کار چهار نفر کاگر را برایتان اعزام می کنیم.

هزینه تخلیه بار زیر نظر اتحادیه صورت خواهد گرفت و تمامی قیمت های زیر نظر اتحادیه باربری تهران صورت خواهد گرفت. ما برای این کار از افرادی با تجربه و دارای ده سال سابقه کار که تمامی آنها تابعیت ایرانی را دارند استفاده خواهیم نمود پس نگران هیچ چیز نباشید فرقی نمی کند که بارهایتان سنگین باشد یا سبک ما تمامی بارهای شما را تخلیه می کنیم.

سرویس دهی ما به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته خواهد بود ، پس اگر قصد اسباب کشی را دارید تیم باربری تهران در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران می باشد. لطفا با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری تهران بهره مند شوید.

 

تلفن باربری برای تخلیه بار :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶    مناطق غرب تهران

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹    مناطق مرکز تهران

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴    مناطق شمال تهران

با نیروی کار آمد خود در خدمتتان خواهیم بود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دریافت مشاوره و رزرو سرویس