تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

باربری قیطریه

باربری تهران > مقالات > مقالات > باربری قیطریه

اتوبار قیطریه

این شرکت که باربری قیطریه نام دارد خدمات تخصصی اسباب کشی و حمل بار را در استان تهران انجام میدهد خدمات کلی این شرکت به صورت صفر تا صد می باشد و ارائه این خدمات توسط نیرویی حرفه ای و زبده انجام می شود این شرکت باربری با داشتن سابقه ای درخشان در حیطه حمل و نقل و با نام و برند باربری قیطریه در خدمت شما ساکنین محدوده قیطریه بوده و بهترین سرویس دهی ها را برای شما به عمل می آورد ، باربری قیطریه با مجوز رسمی از اتحادیه در خدمت شما خواهد بود و بهترین سرویس دهی را برای شما انجام می دهد افرادی که در باربری قیطریه خدمات باربری را ارائه می دهند افرادی با تجربه و نیرومند هستند و متخصص کار اسباب کشی هستند

باربری قیطریه

باربری قیطریه

ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و حمل بار در محدوده قیطریه با سالها سابقه در عرصه حمل و نقل در محدوده قیطریه ، این باربری با تخصصی که در عرصه باربری دارد شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری می کند ، ما تمام سعی مان را بر این گذاشته ایم که یک اسباب کشی بدونه دردسر را برای شما در محدوده قیطریه انجام دهیم.

قیطریه یکی از مناطق شمیرانات در شمال تهران می باشد ، وجود بزرگترین پارک به نام پارک قیطریه از خصوصیات این محله می باشد. این منطقه از شمال به بلوار صبا و از غرب به خیابان شریعتی و از جنوب به اتوبان صدر و از شرق به خیابان قیطریه منتهی می گردد.

اتوبار قیطریه

باربری قیطریه به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته آماده است خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل را برای شما انجام داده و شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری کند.

هنگامی که شما با باربری قیطریه تماس می گیرید کارشناسان خدمت گزار شما در باربری قیطریه مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با راه حل های اولیه اسباب کشی آشنا می سازند ، به تمامی سوالات شما در خصوص باربری پاسخ خواهند داد و شما را از کلیه مراحل اسباب کشی یاری می سازند

باربری در محدوده قیطریه

هر آنچه را که شما از یک شرکت باربری انتظار دارید را ما برای شما به وجود خواهیم آورد ، سرویس بسته بندی وسایل منزل را برای شما به سبک کشور های اروپایی ، بابل رپ و استرچ رپ برایتان انجام خواهیم داد. که این پک بسته بندی شامل کارتن ، فوم ، وکیوم ، کارتن های رگال دار ، چسپ و طناب هم خواهد شد این نکته را در نظر داشته باشید هر چه بسته بندی به سبکی درست صورت بگیرد در حین حمل بار کمتر دچار دلهره و مشکل خواهید شد. ( برای مطالعه بیشتر لطفا اینجا را مطالعه فرمایید. )

باربری قیطریه

بعد از انجام بسته بندی وسایل منزل به با پرسنل مخصوص بسته بندی صورت می پذیرد ، همان افراد بارهای شما را در درون خاور مسقفی که برایتان ارسال کرده ایم را خواهند چید. این تیم متشکل از ۴ نفر خواهند بود که یکی از آنها مسئولیت چیدمان وسایل منزل شما را بر عهده خواهد داشت و ضامن بار شما می باشد و سه نفر باقی مانده بار ها را از درون خاور ها به داخل ماشین ها هدایت خواهند کرد.

خاور هایی که باربری قیطریه برای حمل اثاثیه منزل شما ارسال می کند کاملا مسقف و موکت کاری شده هستند و دارای طول ۶ متر و عرض دو متر و نیم هستند.

برای حمل بار هایی که نیاز به یک خاور ندارید ما سرویس نیسان بار را برایتان در نظر گرفته ایم که هم در هزینه ها و هم در وقت شما صرفه جویی شود.

ما در وب سایت باربری تهران امکان رزرو اینترنتی بار را برای شما فراهیم کرده ایم که می توانید بار خود را به صورت اینترنتی رزرو کنید.

فاصله ما با شما فقط یک تماس می باشد. با ما تماس بگیرید.

تلفن باربری قیطریه

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمتتان خواهیم بود.

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس