باربری رسالت

باربری رسالت ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده رسالت با بیش از یک دهه سابقه در عرصه اسباب کشی و حمل و نقل ، این باربری با داشتن یک دهه سابقه درخشان در عرصه باربری در رسالت آماده ارائه خدمات می باشد.

باربری رسالت

اگر ساکن محدوده رسالت هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید تیم باربری رسالت با تخصصی که در عرصه حمل اثاثیه دارد شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهد کرد.

وقتی که شما با باربری رسالت تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری رسالت مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه می دهند و به تمامی سوالات شما در رابطه با اسباب کشی مشاوره اولیه را به شما ارائه خواهند داد ، شرکت باربری رسالت حمل بار و حمل اثاثیه منزل را با تجربه ی ۱۰ ساله ی خود به شما ارائه خواهند داد بعد از انجام امور مشاوره ای تیم باربری رسالت یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت . تیم باربری رسالت بجز امور حمل بار ، بسته بندی وسایل منزل را نیز برایتان انجام خواهند داد که بسته بندی به روش کشور های اروپایی به صورت استرچ رپ و بابل رپ را برایتان انجام خواهند داد.

باربری در محدوده رسالت

در روز اسباب کشی در اولین مرحله بسته بندی را برایتان انجام خواهند داد و بعد از آن تیم حمل اثاثیه منزل وارد عمل خواهند شد که این تیم شامل ۴ نفر خواهند بود که اثاثیه شما را از خرده ریز آن گرفته تا بزرگترین وسایل شما را در درون خاور ها چیده و آماده حمل خواهند کرد ، بعد از انجام امور بارگیری بارهای شما را به مقصدتان برده و در آنجا نیز تخلیه بار را نیز برایتان انجام خواهیم داد.

شرکت حمل اثاثیه منزل در رسالت

باربری رسالت آماده است در تمامی مراحل اسباب کشی در کنار شما عزیزان ساکن محدوده رسالت باشند ، با ما تماس بگیرید و از خدمات این باربری بهره مند شوید ما در خدمتتان خواهیم بود.

تلفن باربری رسالت

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس