تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

باربری اختیاریه

باربری تهران > مقالات > مقالات > باربری اختیاریه

باربری اختیاریه

اتوبار و باربری اختیاریه ارائه خدمات باربری در محدوده اختیاریه با یک دهه سابقه درخشان در امر حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده در استان تهران با ارائه مجوز از اتحادیه باربری داران استان تهران در خدمت شماست.

باربری اختیاریه

اگر ساکن محدوده اختیاریه هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید تیم باربری و اتوبار اختیاریه به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما عزیزان ساکن استان تهران می باشند.

باربری در محدوده اختیاریه

از وقتی که شما با باربری اختیاریه تماس می گیرید تیم باربری اختیاریه مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه می دهند و در همین راستا قیمت باربری را به شما ارائه می دهیم بعد از انجام امور مشاوره ای و قیمت باربری در صورت توافق شرکت باربری اختیاریه یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت که در روز اسباب کشی بسته به نیاز شما شرکت باربری اختیاریه سرویس بسته بندی اثاثیه منزل را نیز برایتان انجام می دهیم که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی صورت خواهد گرفت لازم به ذکر است که بگوییم تهیه کلیه لوازم بسته بندی توسط باربری اختیاریه صورت خواهد گرفت.

حمل اثاثیه منزل در اختیاریه

شرکت باربری و اتوبار اختیاریه بعد از انجام امور بسته بندی اثاثیه منزل تیم حمل اثاثیه منزل را برایتان اعزام خواهد کرد ، این تیم شامل ۴ نفر خواهد بود که یکی از آنها راننده کامیون بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را بر عهده دارند.

ما از ماشین هایی برای حمل اثاثیه منزل شما استفاده می کنیم که این ماشین ها کاملا مسقف و موکت کاری شده هستند و مخصوص اسباب کشی هستند ، شرکت باربری اختیاریه به صورت شبانه روزی خدمات خود را به شما ارائه می دهد.

شرکت اسباب کشی در اختیاریه

بعد از انجام امور حمل اثاثیه منزل تیم باربری و اتوبار اختیاریه آماده است که حتی سرویس چیدمان وسایل منزل را برای شما انجام بدهد.

شرکت باربری اختیاریه با تیمی که در اختیار دارد شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهد کرد ، فقط و فقط کافیست با شرکت باربری و اتوبار اختیاریه تماس بگیرید.

تلفن باربری اختیاریه

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده اختیاریه هستیم

دریافت مشاوره و رزرو سرویس