تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

باربری سعادت آباد

باربری تهران > مقالات > مقالات > باربری سعادت آباد

اتوبار سعادت آباد

اتوبار و باربری سعادت آباد ارائه خدمات باربری و اتوبار در محدوده سعادت آباد با کادری مجرب و دوره دیده با بیش از یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل  این باربری با داشتن ۵۰ خاور و ۱۵۰ پرسنل آماده است خدمات حمل بار را در منطقه سعادت آباد تهران به شما ارائه دهد ، ما با تخصص چندیدن ساله ی خود در خدمت شما همشریان عزیز ساکن سعادت آباد می باشد.

باربری در سعادت آباد

محدوده سعادت آباد تهران در شمال غرب تهران واقع شده است سعادت آباد از سمت جنوب به شهرک غرب ، از سمت شرق به سمت اوین ، از شمال غرب به فرحزاد و از سمت شرق تهران به سمت بزرگراه چمران منتهی می گردد.

وقتی که شما با باربری سعادت آباد تهران تماس می گیرید خدمت گزاران شما در اتوبار و باربری سعادت آباد مشاوره اولیه را برای حمل اثاثیه شما در نظر خواهند گرفت و شما را با فراز و نشیب های اسباب کشی اگاه می سازند ، راه و روش صحیح حمل بار را به شما ارائه خواند داد و یک روز را برای حمل و نقل بارهای شما در محدوده سعادت آباد در نظر خواهند گرفت ، بعد از اینکه تاریخ اسباب کشی شما معلوم شد و سرویس دهی شما را معلوم کردیم سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان در نظر خواهیم گرفت ، سرویس بسته بندی شامل  بسته بندی وسایل منزل به سبک استرچ رپ و بابل رپ خواهد بود که به سبکی کشور های اروپایی صورت خواهد گرفت.

باربری سعادت آباد

بعد از اینکه سرویس بسته وسایل توسط شرکت باربری سعادت آباد صورت گرفت تیم حمل و نقل وارد عمل شده و بارهای شما را به در درون خاور ها خواهند چید ، تعداد پرسلی که حمل اثاثیه را برایتان انجام می دهند بستگی به طبقات شما خواهد داشت اکثرا اوقات این تیم حمل بار شامل ۴ نفر خواهند بود که یکی از آنها بارچین و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را بر عهده خواهند داشت بارهای شما را در درون خاور و کامیون چیده و آماده حمل خواهیم کرد.

باربری در محدوده سعادت آباد

بعد از اینکه بارگیری وسایل منزل شما تمام شد و اثاثیه منزل شما در درون خاور قرار گرفت بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهیم داد. این شرکت دارای یک دهه سابقه می باشد پس مطمن باشید حمل بار را به سبکی درست برایتان انجام خواهیم داد . بعد از اینکه بار شما به مقصدتان رسید ، وسایل شما را تخلیه خواهیم نمود.

ما با تخصص چنیدن ساله ی خود در خدمتتان خواهیم بود ، شما می توانید به صورت ۲۴ ساعته با اتوبار و باربری سعادت آباد تماس گرفته و از خدمات این باربری بهره مند شوید.

حمل اثاثیه منزل در سعادت آباد

فاصله ما با شما فقط یک تماس می باشد پس اگر ساکن محدوده سعادت اباد هستید و قصد اسباب کشی و حمل اثاث خود را دارید تیم ما در خدمتتان خواهد بود.

 تلفن باربری سعادت آباد تهران

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

آسوده خاطر باشید ما روش صحیح اسباب کشی را می دانیم…

دریافت مشاوره و رزرو سرویس