تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

باربری تجریش

باربری تهران > مقالات > مقالات > باربری تجریش

اتوبار تجریش

اتوبار و باربری تجریش ارائه خدمات باربری و اتوبار در محدوده تجریش تهران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل در محدوده تحریش تهران.

اتوبار در تجریش

تجریش در منطقه یک استان تهران واقع شده است و یکی از شمالی ترین محدوده های تهران می باشد و از تجریش به عنوان قله تهران نیز یاد می کنند.

وقتی که شما با باربری و اتوبار تجریش تماس می گیرید خدمت گزاران شما در تجریش بار مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه می دهند و شما را از کارهایی که برای اسباب کشی در نظر دارید آگاه و راه درست آن را به شما ارائه خواهند داد ، یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهیم گرفت و بنا به نیاز ما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برای شما در نظر خواهیم گرفت ، تجریش بار بسته بندی وسایل منزل را به سبک استرچ رپ و بابل رپ برای شما انجام خواهد داد این روش از برگزیده ترین روش های بسته بندی در دنیا می باشد.

باربری در محدوده تجریش

باربری تجریش

در روز اسباب کشی تیم بسته بند ، وسایل شما را بسته بندی خواهد نمود بعد از اینکه این کار تمام شد تیم حمل و نقل و حمل بار وارد عمل خواهند شد ، افرادی که کار حمل بار را انجام می دهند دارای ۱۰ سال سابقه در عرصه حمل اثاثیه هستند که در اتوبار و باربری تجریش مشغول به کار هستند.

حمل اثاثیه در منزل تجریش

از خرده ریز گرفته تا وسایل سنگین شما را در درون خاور ها چیده و تمامی وسایل سنگین شما را با احتیاطی کامل حمل خواهیم کرد.

از خاور ها و کامیون هایی برای حمل بار استفاده می کنیم که تمامی آنها مسقف فلزی هستند و این ماشین ها فقط مخصوص اسباب کشی هستند.

اکیپ هایی که برای حمل اثاث شما اعزام می شوند اکثرا ۴ نفره خواهند بود که یکی  از آنها بارچین و سه نفر باقی مانده کار حمل بار را انجام خواهند داد.

سرویس دهی باربری تجریش به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته خواهد بود پس شما می توانید به صورت شبانه روزی با این باربری تماس گرفته و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

باربری تجریش یکی از بزرگترین و معتبرترین باربری های استان تهران می باشد.

شماره های تماس اتوبار تجریش :

۲۲۸۹۵۳۶۴

۸۸۱۰۴۴۷۹

۴۴۴۴۰۴۲۶

به صورت شبانه روزی در خدمتتان خواهیم بود.

روش صحیح اسباب کشی با کارگران حرفه ای در عرصه حمل بار را از ما بخواهید.

دریافت مشاوره و رزرو سرویس