تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

باربری آفریقا

باربری تهران > مقالات > مقالات > باربری آفریقا

اتوبار آفریقا

اتوبار و باربری آفریقا ارائه خدمات باربری در محدوده آفریقا این باربری ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده در محدوده آفریقا تهران ، اگر ساکن محدوده آفریقا هستید تیم باربری تهران در خدمت شماست.

وقتی که گوشی تلفن را بر می دارید و با باربری آفریقا تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری تهران مشاوره اولیه را در خصوص باربری و حمل نقل به شما ارائه می دهند ، یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهند گرفت که این با هماهنگی شما صورت خواهد گرفت ، تیم باربری و اتوبار آفریقا در روز اسباب کشی بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد برای مشاهده و توضیحات اضافه خواهشمندیم این مطلب را بخوانید.

باربری در آفریقا

تیم باربری آفریقا وارد کار شده و بسته بندی را برایتان انجام می دهند این بسته بندی شامل استرچ رپ و بابل رپ خواهد بود ، بسته بندی با فوم و وکیوم توسط اتوباربری آفریقا صورت خواهد گرفت ،این شرکت با تجربه ای که در این امر دارد یک تیم متخصص را جهت بسته بندی اثاثیه شما را برای شما اعزام خواهیم کرد که این تیم متخصص در امر اسباب کشی می باشند و بسته بندی را به گونه ای برای شما انجام می دهند که همانند کشور های اروپایی انجام خواهد شد.

باربری آفریقا
باربری آفریقا

بعد از اینکه بسته بندی را برایتان انجام دادیم  همان تیم کار حمل بار را برایتان انجام خواهیم داد ، حمل بار با خاور ۶ متری صورت خواهد گرفت و کارگرانی که کار حمل بار را انجام می دهند تمامی آنها دارای ۱۰ سال سابقه در کار باربری هستند این تیم شامل ۴ نفر خواهند بود که یکی از این افراد راننده کامیون بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را برعهده خواهند گرفت و با تجربه ای که در این چند سال اخیر در امر اسباب کشی کسب کرده اند کار حمل بار و جابجایی اثاثیه را برایتان انجام خواهند داد ، این باربری از صفر تا صد جابجایی را برایتان انجام می دهد و کار را با شیوه ای نوین برایتان انجام خواهد داد.

باربری در محدوده آفریقا

نگران هیچ چیزی نباشید ما پروسه کلی کار را می دانیم و به گونه ای انجام می دهیم که هیچگونه مشکلی برای شما و دغدغه ای برایتان پیش نیاید.

باربری افریقا بارهای شما را به منزل جدیدتان خواهد برد و بنا به نیاز شما چیدمان وسایل منزل را برایتان انجام خواهد داد.

شما ساکنین محدوده افریقا می توانید با باربری آفریقا تماس گرفته و سرویس خود را به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته انجام دهید ما در خدمتتان خواهیم بود.

حمل اثاثیه منزل در آفریقا

ما در وب سایتمان قابلیت رزرو اینترنتی را برایتان قرار داده ایم که می توانید سرویس خود را به صورت کاملا آنلاین رزرو کنید

شماره تلفن های اتوبار افریقا :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمتتان خواهیم بود !

دریافت مشاوره و رزرو سرویس