تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

باربری یوسف آباد

باربری تهران > مقالات > مقالات > باربری یوسف آباد

اتوبار یوسف آباد

اتوبار و باربری یوسف آباد ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده یوسف آباد تهران می باشد این باربری در محدوده یوسف آباد خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته انجام می دهد ، ما در اتوبار یوسف آباد آماده ایم خدمات خود را به شما ارائه دهیم.

باربری در یوسف آباد

یوسف آباد تهران یکی از بزرگترین و معروفترین منطقه های تهران می باشد که در منطقه ۶ استان تهران واقع شده است یوسف آباد از غرب به امیر آباد و از شما به اتوبان همت و از شرق به خیابان ولیعصر و از جنوب به دوراهی یوسف آباد منتهی می شود.

باربری یوسف آباد

باربری در محدوده یوسف آباد

وقتی که شما با باربری یوسف آباد تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری یوسف آباد مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه می دهند و یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر می گیرند در روز اسباب کشی بنا به نیاز شما بسته بندی وسایل منزل را برای شما انجام خواهیم داد ، بسته بندی توسط نیرویی متخصص انجام می گیرید و برای این کار از فوم و وکیوم ، سلفون و … استفاده خواهیم کرد که این کار به سبک کشور های اروپایی انجام می گیرد.

بعد از انجام امور بالا تیم حمل بار وارد کار خواهند شد که اکثرا ما برای حمل بار ها از ۴ نفر استفاده می کنیم که یکی از آنها راننده و بارچین خواهد بود و سه نفر الباقی کار حمل بار را انجام می دهند که این افراد دارای ۵ سال سابقه را در عرصه حمل اثاثیه را دارند و افرادی خوش اخلاق و دوره دیده هستند.

اتوبار یوسف آباد

حمل اثاثیه منزل در محدوده یوسف آباد

خاور هایی که برای حمل بار های شما ارسال می کنیم تمامی آنها مسقف و موکت کاری شده هستند که از این ماشین ها فقط برای اسباب کشی استفاده می شود و برای ارائه هر چه بهتر و سلامتی وسایل منزل شما ۴۰ پتو را در درون خاور ها قرار داده ایم که لا به لای وسایل شما قرار دهیم.

شرکت باربری در محدوده خیابان یوسف آباد

تیم باربری و اتوبار یوسف آباد آماده است خدمات خود به صورت هفت روز هفته و شبانه روزی به شما ارائه دهد ، با ما تماس گرفته و از خدمات باربری یوسف آباد بهره بگیرید

تلفن باربری یوسف آباد

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

با ما تماس بگیرید تماس از شما خدمت از ما.

دریافت مشاوره و رزرو سرویس