باربری گاندی

ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده گاندی می باشد که این باربری دارای یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل بار و حمل اثاثیه می باشد و خدمات خود را با ارائه سرویس دهی نیسان بار و خاور و وانت بار به شما ارائه می دهد.

گاندی یکی از خیابان های استان تهران است که در نزدیکی میدان ونک واقع شده است و جز منطقه ۳ استان تهران می باشد ( جهت مطالعه بیشتر خیابان گاندی را در ویکی پدیا بخوانید )

باربری گاندی

شما کاربر گرامی که از این صفحه بازدید کرده اید خواهشمندیم تا آخر این مطلب با ما همراه باشید ، اگر ساکن محدوده گاندی هستید و قصد اسباب کشی را دارید تیم باربری گاندی ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده گاندی می باشد و خدمت خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران ارائه می دهد و آماده است به صورت ۲۴ ساعته برای اسباب کشی شما وقت گذاشته و نیروی مربوطه را برایتان ارسال کند.

باربری در محدوده گاندی

وقت که شما با باربری گاندی تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری گاندی مشاوره اولیه را در خصوص باربری و حمل اثاثیه منزل با شما ارائه داده و با توجه به وقت شما یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهند گرفت در روز اسباب کشی اگر بخواهید ما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ را برایتان انجام خواهیم داد.

بعد از انجام کارهای بسته بندی تیم حمل بار را برای حمل بار های شما اعزام خواهیم نمود که این تیم همراه با یک خاور مخصوص اسباب کشی که داخل کانتن خاور موکت کاری شده است و در داخل خاور به تعداد ۲۰ عدد پتو را قرار داده ایم تا در صورت نیاز در لا به لای وسایل شما قرار دهیم تا از ساییدگی جلوگیری شود. و برای اثاثیه شما ۴ نفر را اعزام خواهیم نمود که یکی از آنها بارچین و راننده خاور می باشد و سه نفر باقی مانده بارهای شما را به داخل خاور های منتقل می کنند.

شرکت باربری در خیابان گاندی

تیم اتوبار و باربری گاندی یک تیم سازمان یافته در عرصه حمل بار و حمل اثاثیه منزل می باشد که کار اثاث کشی را انجام می دهند ، پس اگر قصد اسباب کشی را دارید برای یکبار اسباب کشی خودتان را بدست باربری گاندی بسپارید

تلفن باربری در محدوده گاندی

از باربری های همچوار با باربری گاندی می توان باربری ونک ، باربری سعادت آباد ، باربری دزاشیب ، باربری شهرک غرب ، باربری تجریش ، باربری یوسف آباد و باربری پاسداران را نیز نام برد.

تلفن باربری و اتوبار در محدوده گاندی :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در خدمت شما هستیم ، با ما در تماس باشید بازدید و مشاوره به صورت رایگان صورت می گیرد.

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس