باربری کردستان

اتوبار و باربری کردستان ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده کردستان می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران و باربری مرکز تهران ارائه می دهد.

باربری کردستان

اگر قصد اسباب کشی دارید و میخواهید اسباب کشی کنید تیم باربری و اتوبار کردستان برای حمل بارهای شما در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده کردستان می باشد و آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد.

وقتی که شما با باربری کردستان تماس می گیرید ما برای ارائه هر چه بهتر خدماتمان افرادی را قرار داده ایم که مشاوره را در خصوص باربری و اتوبار به شما ارائه می دهند و شما را با روال کلی اثاث کشی آگاه خواهند ساخت و در همین راستا یک روز را برای اسباب کشی وسایل منزل شما در نظر خواهند گرفت که تاریخ و زمان اسباب کشی را شما مشتری گرامی تعیین خواهید نمود ، لازم به ذکر است که بگوییم باربری کردستان بسته بندی وسایل منزل را نیز برای شما انجام می دهد که بسته بندی با فوم و وکیوم و کارت های رگال دار صورت خواهد گرفت که تمامی ملزومات بسته بندی وسایل توسط باربری کردستان تهیه می گردد.

باربری در محدوده کردستان

در روز اسباب کشی بنا بر هماهنگی هایی که قبلا صورت گرفته است سرویس بسته بندی را برایتان انجام خواهیم داد که توسط افراد متخصص این کار صورت می پذیرد.

باربری و اتوبار کردستان بعد از اینکه امورات بالا صورت گرفت تیم حمل بار و حمل اثاثیه منزل را برای شما اعزام خواهد کرد که این اکیپ متشکل از یک کامیون مسقف و موکت کاری شده و ۴ نفر از پرسنل های باربری کردستان خواهد بود. باربری و اتوبار کردستان افرادی را استخدام می کند که کاملا تابعیت ایرانی داشته و افرادی خوش برخورد و خوش اخلاق هستند این افرادی که ما برای حمل بار های شما اعزام می کنیم یکی از آنها راننده کامیون می باشد مسئولیت چیدمان وسایل منزل شما را بر عهده می گیرد و ضامن وسایل شما می باشد و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار های شما را بر عهده خواهند داشت.

اتوبار در محدوده کردستان

تیم اتوبار و باربری کردستان برای بارهای کم شما سرویس نیسان بار را در نظر گرفته است که می توانید بارهایی که برای حمل آنها نیازی به یک کامیون و خاور ندارید را با این سرویس باربری کردستان حمل کرده و به مقصدتان برسانید.

همچنین برای بارهایی که می خواهید به شهرستان ارسال کنید و اسباب کشی را به شهرستان انجام دهید را سرویس حمل بار به شهرستان را در نظر گرفته است که با قیمت مناسبی این کار صورت خواهد گرفت.

همواره تیم باربری و اتوبار کردستان به صورت شبانه روزی در خدمت شماست ما آماده هر گونه انتقاد و پیشنهاد از طرف شما مشتریان گرامی هستیم

شرکت اسباب کشی کردستان به شماره تلفن های زیر در خدمتتان خواهد بود.

تلفن باربری کردستان

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

کار را به دست کاردان خود بسپارید ! ما راه و روش درست حمل اثاث منزل را می دانیم …. !

دریافت مشاوره و رزرو سرویس