باربری کامرانیه

اتوبار و باربری کامرانیه ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در استان تهران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل و مبلمان اداری و تجاری در محدوده کامرانیه تهران ، این باربری با داشتن نیم قرن سابقه در عرصه حمل بار و حمل اثاث برای اسباب کشی منزل شما در خدمتتان خواهد بود.

باربری کامرانیه

وقتی که تلفن خود را بر می دارید و با باربری کامرانیه تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری کامرانیه خدمات مشاوره ای را به شما ارائه می دهند و شما را از سختی های اسباب کشی آگاه می سازند و شما را با روال کلی باربری آگاه می سازند. بعد از انجام امور مشاوره ای یک روز را برای اثاث کشی منزل شما در نظر خواهیم گرفت که در روز اسباب کشی بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد ، سرویس بسته بندی شامل وکیوم و فوم و کارتن و کارتن های رگال دار خواهد بود که برای این کار از افرادی با تجربه استفاده خواهیم کرد.

باربری در محدوده کامرانیه

ما یک تیم سازمان یافته در عرصه حمل اثاثیه منزل هستیم ، پس کار را بدست تیم باربری کامرانیه سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید ما روش صحیح اسباب کشی را می دانیم.

بعد از اینکه امورات بالا برای شما انجام شد تیم حمل و نقل وارد کار خواهند شد که اکثرا این تیم ۴ نفره بوده که یکی از آنها مسئولیت چیدمان وسایل شما را بر عهده دارد و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار های شما را بر عهده خواهند داشت و برای حمل بار های شما از خاور های مسقف فلزی استفاده می کنیم که برای هر چه بهتر حمل بار های شما از این خاور های استفاده می کنیم

حمل اثاثیه منزل در محدوده کامرانیه

بارهای شما را با صدور بیمه و بارنامه رایگان به مقصدتان خواهیم رساند و تمامی بارهای شما را به مقصدتان می رسانیم ، پس نگران هیچ چیزی نباشید ما با تجربه ی چندیدن ساله خود در باربری کامرانیه یک اسباب کشی بدونه دغدغه را برایتان به عمل خواهیم آورد.

تلفن باربری کامرانیه

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمتتان خواهیم بود با ما در تماس باشید.

دریافت مشاوره و رزرو سرویس