تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

باربری پاسداران

باربری تهران > مقالات > مقالات > باربری پاسداران

اتوبار پاسداران

ارائه خدمات باربری و اتوبار در محدوده پاسداران تهران با بیش از یک دهه سابقه در عرصه حمل و نقل ، این باربری دارای ۲۰ خاور مسقف ۱۰ نیسان و ۵ وانت نیسان می باشد که برای حمل اثاثیه منزل شما در محدوده پاسداران تهران آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد ، ما در باربری پاسداران به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست.

خیابان پاسداران نام یکی از خیابان های شمال شرق تهران می باشد که از جنوب به سه راه ضرابخانه و از شمال به میدان نیاوران منتهی می گردد.

وقتی که شما با باربری و اتوبار پاسداران تماس می گیرید خدمت گزاران شما در شرکت باربری پاسداران مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه می دهد و شما را برای مسیر کار اسباب کشی مشاوره داده و یک روز را برای اثاث کشی شما در نظر خواهند گرفت که با توجه به وقت و ساعت شما و روزی که شما می گویید رزرو خواهد شد.

باربری پاسداران

در روز اسباب کشی تیم باربری پاسداران بسته بندی وسایل منزل را برای شما انجام خواهند داد که بسته بندی به سبکی درست و روشی نوین به روش کشور های اروپایی وسایل شما را بسته بندی خواهند کرد بسته بندی را با فوم و وکیوم و کارتن های رگال دار برای شما انجام خواهیم داد.

باربری در محدوده پاسداران

بعد از انجام این پروسه تیم حمل بار وارد عمل خواهند شد که تعداد آنها بستگی به طبقات و وسایل شما خواهد بود ، اکثرا این تیم ها ۴ نفره خواهند بود که یکی از آنها راننده می باشد و بارهای شما را در درون خاور ها می چیند و سه نفر الباقی کار حمل بار ها را بر عهده خواهند داشت .

این باربری با نیرویی متخصص و دوره دیده و کادری مجرب و مجوز رسمی از اتحادیه باربری داران آماده است در خدمت شما باشد و اسباب کشی شما را انجام دهد و یک خاطره ی شیرین را از یک اسباب کشی برای شما به جای بگزارد و حمل بار را به تمامی نقاط تهران و شهرستان ها انجام دهد.

بارهای شما را از مبلمان شروع کرده و در درون خاور ها خواهیم چید و این کار تا اتاق ها و آشپزخانه شما ادامه خواهد داشت. تیم باربری پاسداران تیمی سازمان یافته و خوش اخلاق هستند که حداقل ۵ سال سابقه کاری را در این باربری دارند.

حمل بار در محدوده پاسداران

بعد از این بارهای شما را به مقصدتان خواهیم برد و وسایل شما را به مقصدتان انتقال خواهیم داد.

ما آماده ایم که خدمات خود را به شما ارائه دهیم و یک اسباب کشی بدونه دردسر و اعصاب خوردی را برای شما به عمل آوریم ، شما می توانید به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته با این باربری تماس گرفته و سرویس خود را روزو کنید.

شماره تلفن باربری و اتوبار پاسداران :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

همیشه در هر کاری کار را به دست متخصص خودش بسپارید. روش صحیح حمل اثاثیه را تیم باربری پاسداران می داند.

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس