باربری ونک

اتوبار و باربری ونک ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده در عرصه حمل اثاثیه منزل ، این باربری که در محدوده ونک تهران خدمات خود را ارائه می دهد دارای مجوز از اتحادیه باربری های تهران می باشد. اگر ساکن محدوده ونک تهران هستید و می خواهید اسباب کشی کنید تیم باربری ونک با تیمی حرفه ای در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده ونک تهران می باشد.

باربری ونک

وقتی که شما تلفن را به دست می گیرید خدمت گزاران شما در باربری ونک خدمات مشاوره ای به شما ارائه داده و شما را از سختی های اسباب کشی آگاه می سازد و یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهد گرفت که این تاریخ و ساعت بستگی به وقت شما خواهد بود.

باربری در محدوده ونک

در روز اسباب کشی اگر شما مشتری گرامی بخواهید بسته بندی وسایل را انجام بدهید ما بسته بندی وسایلتان را به سبک کشور های اروپایی به صورت استرچ رپ و بابل رپ برایتان انجام می دهیم و افرادی که کار بسته بندی را انجام می دهند متخصص بسته بندی وسایل هستند.

باربری ونک

بعد از اینکه این کار ها را برای شما انجام دادیم و بسته بندی تمام شد افرادی که کار حمل و نقل را انجام می دهند را برای شما اعزام می کنیم این افراد افرادی نیرومند و قوی هستند که دارای ۵ سال سابقه کار در باربری ونک را دارند.

حمل اثاثیه منزل در ونک

این اکیپی که برای شما اعزام می کنیم اکثرا چهار نفره هستند که کار حمل بار را انجام میدهند و خاور هایی که برای شما خواهیم فرستاد تمامی آنها ایسوزو و هیوندای هستند و تمامی آنها مسقف فلزی هستند.

بارهای شما را در درون خاور ها چیده و بارهای شما را در درون خاور ها چیده و بارهای شما را به مقصدتان خواهیم رساند

تیم باربری ونک با داشتن ۳۰ خاور و ۱۵ نیسان بار و وانت و ۱۵۰ پرسنل در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده ونک تهران می باشد.

تلفن باربری ونک

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شماست.

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس