باربری ولنجک

اتوبار و باربری ولنجک ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده ولنجک تهران با بیش از نیم قرن سابقه در عرصه حمل اثاثیه منزل در محدوده ولنجک تهران با مجوز از باربری داران استان تهران.

باربری ولنجک

ولنجک یکی از منطقه های شمال تهران می باشد که جزء منطقه یک تهران می باشد ولنجک از جنوب به محمودیه و از شمال به توچال و از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به بلوار دانشجو منتهی می گردد ( برای مشاهده کامل مطلب  ،  ولنجک را از ویکی پدیا بخوانید ).

اتوبار و باربری ولنجک به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته آماده است خدمات حمل بار و حمل اثاثیه را در محدوده ولنجک به شما ارائه دهد و شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری کند.

باربری در محدوده ولنجک

وقتی که شما با باربری و اتوبار ولنجک تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری و اتوبار ولنجک خدمات مشاوره ای را به شما ارائه می دهند که شما را با تمامی مراحل اسباب کشی آشنا خواهند ساخت و در همین راستا یک روز را برای اثاث کشی منزل شما در نظر خواهند گرفت البته باید بگوییم که تاریخ و زمان اسباب کشی بستگی به وقت و زمان شما خواهد داشت ما جدا از سرویس حمل بار بین شهری سرویس دهی بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی را نیز انجام می دهیم که بسته بندی را به سبک کشور های اروپایی به روش بابل رپ و استرچ رپ بسته بندی خواهد نمود.

بعد از اینکه امورات بالا صورت گرفت یک خاور مسقف و ۴ نفر کارگر را برای حمل بار های شما اعزام خواهیم کرد تا وسایل شما را از خانه تان به داخل ماشین ها چیده و به داخل خاور ها منتقل کنند لازم به ذکر است که بگوییم یک نفر از کارگر ها راننده خاور بوده و بارچین است و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل اثاث های شما را بر عهده خواهند داشت.

حمل اثاثیه منزل در ولنجک

بعد از انجام بارگیری بارهای شما به خانه جدیدتان منتقل خواهیم کرد که برای این کار بارنامه دولتی صادر خواهیم نمود بعد از اینکه بارهای شما را به مقصدتان رساندیم در خانه جدیدتان تخلیه بار را نیز برایتان انجام خواهیم داد.

ما یک تیم سازمان یافته در باربری ولنجک هستیم و آماده ایم کلیه خدمات خودمان را به شما ارائه دهیم به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در خدمت شما هستیم و قیمت باربری که ارائه می دهیم تمامی آنها زیر نظر اتحادیه خواهد بود.

از باربری های همجوار با باربری ولنجک ، باربری سعادت آباد ، باربری شهرک غرب ، باربری زعفرانیه ، باربری دزاشیب ، باربری تجریش  ، باربری جماران را می توان نام برد.

تلفن باربری در ولنجک
تلفن های تماس با شرکت باربری و اتوبار ولنجک :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۷۷۷۲۸۴۸۶

به صورت شبانه روزی آماده ارائه مشاوره هستیم با تماس باشید مشاوره و بازدید از وسایل شما به صورت رایگان انجام خواهد گرفت.

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس