تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

باربری نارمک

باربری تهران > مقالات > مقالات > باربری نارمک

باربری نارمک

اتوبار و باربری نارمک ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده نارمک با بیش از یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل بار و حمل اثاثیه در محدوده نارمک می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه ارائه می دهد.

باربری نارمک

اگر ساکن منطقه و یا محدوده نارمک هستید تیم باربری نارمک با تجربه ای که در عرصه حمل بار و حمل اثاثیه دارد شما را در تمامی مراحل اسباب کشی یاری خواهد کرد.

وقتی که شما با باربری و اتوبار نارمک تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری نارمک مشاوره اولیه را در خصوص باربری و اتوبار به شما ارائه داده و شما را با روال اسباب کشی در محدوده نارمک آگاه خواهند ساخت و در همین راستا ما قیمت و نرخ باربری را به شما ارائه می دهیم و در صورت توافق ما آماده ایم خدمات خود را به شما ارائه دهیم که اگر در همان لحظه نیاز به خاور و تیم باربری داشتید ما برایتان ارسال خواهیم کرد و اگر در یک زمان دیگر خواستید ما یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهیم گرفت که تاریخ و ساعت اسباب کشی با هماهنگی ها شما صورت خواهد گرفت.

باربری نارمک

باربری در محدوده نارمک

شرکت باربری و اتوبار نارمک بجز کار حمل اثاثیه بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را نیز برایتان انجام می دهد که بسته بندی با فوم و وکیوم و کارتن و کارتن های رگال دار صورت خواهد گرفت که توسط تیم حرفه ای بسته بندی اثاثیه منزل صورت خواهد گرفت.

حمل اثاثیه منزل در نارمک

در روزی که قرار است اسباب کشی کنید یک الی دو ساعت زودتر تیم بسته بندی را برایتان ارسال می کنیم که بسته بندی اثاثیه را در محدوده نارمک برایتان انجام دهند بعد از اینکه این کارها را برایتان انجام دادند تیم حمل بار را برایتان اعزام می کنیم که این تیم شامل ۴ نفر کارگر خواهند بود و یک نفر آنها راننده خاور و سه نفر باقی مانده کارگر هایی می باشد که مسئولیت حمل بارها را برعهده می گیرند.

تیم باربری نارمک با یک دهه سابقه درخشان در عرصه باربری و اتوبار در خدمت شما می باشد.

تلفن باربری نارمک

۰۲۱-۷۷۷۲۸۴۸۶

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

در خدمت شما خواهیم بود کار را به دست باربری نارمک سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس