باربری میرداماد

باربری میرداماد

 

ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار و حمل اثاثیه منزل در محدوده میرداماد می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری های تهران ارائه می دهد این شرکت با داشتن مجوز از اتحادیه و یک دهه سابقه درخشان و تجربه ای که در این چند ساله اخیر در امر اثاث کشی کسب کرده است شما را برای یک اسباب کشی دعوت می نماید. اگر ساکن محدوده میرداماد هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید و یا جابجا شوید تیم باربری میرداماد به صورت شبانه روزی و هفت روزی هفته در خدمت شما عزیزان می باشد.

هنگامی که شما با باربری میرداماد تماس می گیرید ما یک تیم مشاوره ای را برای شما قرار داده ایم تا شما را با روال کلی اسباب کشی آگاه سازند و به تمامی سوالات شما پاسخ دهند افرادی که امور مشاوره ای را به شما ارائه می دهند حداقل دارای ۵ سال سابقه کاری می باشند و هر کدام از آنها یک استاد در امر اسباب کشی می باشند . به تمامی سوالات شما پاسخگو خواهیم بود و مشاوره را به صورت رایگان به شما ارائه خواهیم داد.

باربری در محدوده میرداماد

بعد از انجام امورات بالا به توجه به هماهنگی هایی که باربری میرداماد با شما انجام می دهد یک روز را بسته به نیاز شما برای اسباب کشی در نظر خواهند گرفت و یک تاریخی را برای شما در نظر خواهیم گرفت. لازم به ذکر است که باربری و اتوبار میرداماد بجز امور حمل و نقل بسته بندی وسایل برای اسباب کشی را نیز برایتان انجام خواهد داد که پشنهاد ما به شما این است که قبل از اینکه اسباب کشی کنید بسته بندی را به صورت حرفه ای انجام دهید تا در حین حمل و جابجایی دچار مشکلی نشوید نگران نباشید ما بسته بندی را به سبک کشور های اروپایی به صورت بابل رپ و استرچ رپ را برایتان انجام خواهیم داد.

بعد از اینکه بسته بندی تمام شد تیم حمل بار و حمل اثاثیه وارد کار خواهند شد که این تیم شامل یک نفر راننده می باشد که مسئولیت چیدمان وسایل شما را بر عهده دارد و حق المزد آن با بقیه کارگر ها هیچ فرقی ندارد و سه نفر کارگر را برای حمل بار ها اعزام می کنیم که تخصصشان حمل بار و حمل اثاثیه می باشد که مسئولیت حمل بارهای شما را از خانه ی شما به داخل خاور ها بر عهده می گیرند ، بارهای شما را از خرده ریز گرفته تا بزرگترین آنها در درون خاور ها چیده و به مقصد مورد نظرتان جابجا خواهند کرد و در خانه جدیدتان تخلیه خواهند کرد.

 

حمل اثاثیه منزل در میرداماد

تیم باربری میرداماد برای حمل بارهای کم شما سرویس نیسان بار را در نظر گرفته است که اگر برای حمل بارها نیاز به یک خاور را ندارید می توانید از یک نیسان و یا وانت استفاده کنید که هم در هزینه و هم در وقت شما صرفه جویی خواهد شد.

ما برای حمل بارهای شما از خاور بزرگ ۷ متری استفاده می کنیم.

به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم و قیمت باربری که ارائه می دهیم زیر نظر اتحادیه باربری های تهران خواهد بود.

شماره تماس باربری میرداماد:

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمت شما هستیم.

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس