باربری ظفر

اتوبار و باربری ظفر ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده ظفر با نیم قرن سابقه در عرصه باربری و حمل و نقل در محدوده ظفر تهران این باربری خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران ارائه می می دهد.

باربری ظفر

خیابان ظفر در منطقه ۳ استان تهران واقع شده است و در شمال بلوار میرداماد واقع شده است که از سمت غرب به خیابان ولیعصر و از سمت شرق به به خیابان شریعتی منتهی می گردد.

وقتی که شما با باربری و اتوبار ظفر تماس می گیرید تیم مشاوره دهنده مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با روال کلی اسباب کشی آگاه خواهند ساخت در این راستا یک روز را برای اسباب کشی شمادر نظر گرفته که تیم باربری ظفر بنا به نیاز شما در سرویس بسته بندی وسایل منزل را نیز برای شما انجام خواهند داد ، لازم به ذکر است که بگوییم باربری ظفر یک تیم دوره دیده و خاور های مسقفی را برای اثاث کشی منزل شما قرار داده است ، نگران هیچ چیزی نباشید از صفر تا صد اسباب کشی را بدست ما سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید روش درست اسباب کشی همراه با تمامی ملزومات اثاث کشی را ما در اختیارتان خواهیم گذاشت.

باربری در محدوده ظفر

در روز اسباب کشی با توجه به هماهنگی های قبلی که شما با باربری ظفر انجام داده اید ما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برای شما انجام خواهیم داد که سرویس بسته بندی شامل فوم ، وکیوم ، کارتن های رگال دار ، چسپ و سایر ملزومات بسته بندی خواهد بود.

بعد انجام امورات بالا تیم حمل بار و حمل اثاث منزل وارد کار خواهند شد که برای این کار از خاور های مسقف و موکت کاری شده ای استفاده می کنیم که تمامی آنها مخصوص اسباب کشی هستند و بارهای شما را از وسایل بزرگتان تا وسایل ریز شما را در درون خاور ها خواهیم چید و آماده حمل خواهیم کرد.

تیم باربری و اتوبار ظفر بعد از بارگیری تمامی بارهای شما را به مقصدتان خواهد برد و قیمت باربری که برای شما ارائه می دهد تمامی این نرخ ها زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران می باشد.

حمل اثاثیه منزل در خیابان ظفر

شاید بعضی از خانه های شما مشتریان گرامی دارای وسایل زیادی باشد و یا اینکه وسایل خرده ریزی را بخواهید جابجا کنید که نیاز به امورات بالا نخواهد داشت که تیم باربری ظفر سرویس نیسان بار را برایتان در نظر گرفته است که می توانید بارهای خودتان را با هزینه ناچیز توسط باربری ظفر حمل کنید.

هموراره با تجربه ای که در این چند ساله اخیر کسب کرده ایم در خدمت شما عزیزان خواهیم بود فقط کافیست با شماره های درج شده در زیر تماس بگیرید در تمامی مراحل کنارتان خواهیم بود.

تلفن باربری در ظفر

از باربری های همجوار با باربری ظفر می توان باربری سعادت آباد ، باربری گیشا ، باربری تجریش ، باربری کامرانیه و باربری نیاوران را نام برد که می توانید از این باربری ها نیز استفاده کنید.

شماره تلفن های تماس با اتوبار و باربری ظفر :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

تیم باربری ظفر در خدمت شما می باشد.

دریافت مشاوره و رزرو سرویس