تلفن 88104479

ایمیل info[at]tehranfreight.com

ساعات کاری 24 ساعته

باربری شهرک غرب

باربری تهران > مقالات > مقالات > باربری شهرک غرب

اتوبار شهرک غرب

اتوبار و باربری شهرک غرب ارائه خدمات خدمات حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده ، این باربری خدمات حمل بار و حمل اثاثیه را در محدوده شهرک غرب تهران به شما ارائه می دهد و آماده است این خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته به شما ارائه دهد.

باربری در شهرک غرب

شهرک غرب یک منطقه لوکس و مرفه نشین در شمال غرب تهران واقع شده است شهرک غرب در منطقه دو واقع شده است و در قدیم الیام محل تورسیت های خارجی بود که به ایران می آمدند.

کارشناسان باربری شهرک غرب به صورت ۲۴ ساعته گوش به زنگ هستند که شما با این باربری تماس گرفته تا مشاوره را در خصوص باربری به شما ارائه دهند ، وقتی شما با باربری شهرک غرب تماس گرفتید مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه داده و یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهیم گرفت که با توجه به روز و ساعتی که شما وقت دارید هماهنگ خواهد شد و بنا به نیاز شما ما سرویس بسته بندی را نیز برایتان انجام خواهیم داد که این بنا به نیاز شما خواهد بود . ولی این کار باعث می شود که در حین اسباب کشی وسایل چوبی و حساس شما دچار مشکلی نشوند و دچار شکستگی نشود.

باربری در محدوده شهرک غرب

باربری شهرک غرب

در روزی که قرار است اسباب کشی کنید اگر سرویس بسته بندی وسایل را سفارش داده باشید تیم بسته بند را برایتان اعزام خواهیم کرد که بسته بندی وسایل را به سبک استرچ رپ برایتان انجام دهند ، استرچ رپ را به سبک کشورهای اروپایی با فوم و سلفون و وکیوم و … بسته بندی خواهند کرد.

حمل بار در محدوده شهرک غرب

بعد از انجام امور بالا تیم حمل و نقل وارد کار خواهند شد که این تیم اکثر چهـــار نفره خواهد بود که یکی از آنها راننده خواهد بود و سه نفر باقی مانده کار حمل بار های شما را بر عهده خواهند داشت.

خاور هایی که برای حمل بارهای شما اعزام می کنیم کاملا مسقف و موکت کاری شده هستند و در درون خاور ها ۴۰ پتو را قرار داده ایم که اگر وسایل را بسته بندی نکردید در لا به لای وسایلتان بپیچیم ، بارهای شما را از مبلمان گرفته تا اتاق ها در درون خاور چیده واماده حمل خواهیم نمود.

بعد از انجام این امور بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهیم داد و در آنجا تخلیه خواهیم نمود.

تیم اتوبار و باربری شهرک غرب بزرگترین باربری در شهرک غرب خواهد بود ، اتوبار شهرک غرب دارای مجوز از اتحادیه باربری دراران استان تهران می باشد.

تلفن باربری در شهرک غرب

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمتتان هستیم.!

دریافت مشاوره و رزرو سرویس