باربری شهرآرا

باربری شهرآرا

اتوبار و باربری شهرآرا ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در استان تهران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده با مجوز از اتحادیه باربری داران تهران در محدوده شهر آرا.
وقتی که شما با باربری و اتوبار شهرآرا تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری شهرارا خدمات مشاوره ای را به شما ارائه داده و شما را با مراحل اسباب کشی یاری خواهند ساخت و در همین راستا یک روز برای اسباب کشی منزل شما در نظر گرفته که این روز و تاریخ و زمانش را شما تعیین خواهید کرد.
ما بجز امور حمل بار کارهای بسته بندی وسایل منزل را نیز برایتان انجام خواهیم داد که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ صورت خواهد گرفت.

باربری در محدوده شهرآرا

در روز اسباب کشی اگر بخواهید باربری شهر آرا تیم بسته بند را برایتان اعزام خواهد کرد که این کار با هماهنگی های قبلی صورت خواهد گرفت وسایل شما را از کوچک تا بزرگ ان را برایتان بسته بندی خواهیم کرد.
بعد از انجام این کار ها باربری شهر آرا تیم حمل بار را برایتان اعزام خواهد کرد که این تیم شامل یک خاور مسقف و موکت کاری شده و متشکل از چهار نفر کارگر خواهد بود که یکی از آنها بارچین می باشد که رانندگی را نیز انجام می دهد و مسئولیت چیدمان وسایل را در خاور بر عهده خواهد داشت بارهای شما را از کوچک تا بزرگ آنرا در درون خاور ها جای داده و آماده حمل خواهند کرد.

شرکت حمل اثاثیه در شهرآرا

بعد از انجام امور بارگیری وسایل تیم باربری شهرآرا بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان برده و در خانه جدیدتان به تخلیه بار را برای شما انجام خواهند داد پیشنهاد میکنم اگر قصد اسباب کشی را دارید و ساکن محدوده شهر آرا هستید مطلب نکات اسباب کشی را حتما مطالعه فرمایید تا در حین اثاث کشی دچار هیچگونه مشکلی نشوید.
همواره و به صورت ۲۴ ساعته تیم باربری شهر آرا برای اسباب کشی شما در خدمتتان خواهد بود با ما تماس بگیرید و از خدمات اتوبار شهرآرا بهره مند شوید.

تلفن باربری شهرآرا 

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹
۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶
۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴
به صورت ۲۴ ساعته در خدمتتان خواهیم بود.

دریافت مشاوره و رزرو سرویس