باربری سردار جنگل

اتوبار و باربری سردار جنگل ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در خیابان سردار جنگل با یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه و حمل بار در سردار جنگل تهران همراه با مجوز رسمی از اتحادیه باربری داران استان تهران.

باربری سردار جنگل

وقتی که شما با باربری و اتوبار سردار جنگل تماس می گیرید کارشناسان باربری سردار جنگل مشاوره اولیه را در خصوص باربری و اتوبار و اسباب کشی ارائه داده و یک روز را برای اسباب کشی وسایل منزل شما در نظر خواهند گرفت در روز اسباب کشی که زمان آن بستگی به شما خواهد داشت ما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برای شما انجام خواهیم داد که این سرویس توسط شرکت باربری سردار جنگل صورت خواهد گرفت و به سبک کشور های اروپایی سرویس بسته بندی برای شما انجام خواهد شد.

باربری در محدوده سردار جنگل

بعد از انجام امور بسته بندی ما یک تیم حمل اثاث را برای جابجایی وسایل منزل شما ارسال خواهیم کرد که این افراد متخصص در عرصه حمل بار و حمل اثاثیه هستند که متشکل از یک تیم ۴ نفره خواهد بود که یکی از آنها راننده کامیون و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار های شما  را بر عهده خواهند داشت بارهای شما از خرده ریز گرفته تا وسایل بزرگ در درون خاور چیده و آماده حمل می کنیم ، خاور هایی که برای حمل بارهای شما اعزام می کنیم مسقف و موکت کاری شده می باشد که مخصوص اسباب کشی می باشد.

حمل اثاثیه منزل در سردار جنگل

ما یک تیم سازمان یافته در عرصه حمل بار و حمل اثاث هستیم ما به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در خدمتتان خواهیم بود.

شاید این سوال را از خودتان بپرسید اگر وسایل من کم باشد باربری سردار جنگل چه ماشینی را برای حمل بار های من ارسال میکند. ما سرویس نیسان بار را برای شما در نظر گرفته ایم که می توانید بارهای کم خود را با هزینه ای بسیار کم به مقصدتان برسانید. قیمت باربری و نرخ باربری که ما ارائه می دهیم زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران خواهد بود.

تلفن باربری سردار جنگل

به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در خدمتتان خواهیم بود .

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

از باربری هایی که در محدوده باربری سردار جنگل فعالیت می کنند باربری پونک ، باربری آریا شهر ، باربری ستارخان ، باربری کاشانی ، باربری جنت آباد ، باربری گیشا و … را می توان نام برد که می توانید از این باربری ها خدمات خود را دریافت کنید

دریافت مشاوره و رزرو سرویس