باربری دزاشیب

اتوبار و باربری دزاشیب ارائه دهنده خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل در محدوده دزاشیب و حمل بار و حمل مبلمان در محدوده دزاشیب تهران همراه با مجوز از اتحادیه باربری داران تهران و قیمت های زیر نظر اتحادیه.

باربری دزاشیب

باربری دزاشیب با تجربه ای که در چندیدن ساله گذشته در عرصه حمل بار کسب کرده است آماده است خدمات خود را به شما ارائه داده و یک اسباب کشی بدونه دردسر را برای حمل بار های شما به عمل آورد.

وقتی که شما قصد دارید اسباب کشی کنید و با باربری و اتوبار دزاشیب تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری دزاشیب به صورت ۲۴ ساعته آماده اند خدمات مشاوره ای را در خصوص اثاث کشی به شما ارائه دهند خدمات مشاوره ای را با تجربه ی چندیدن ساله ی خود به شما ارائه داده و شما را با روال کلی کار آگاه ساخته و یک روز را برای اثاث کشی شما در نظر خواهند گرفت.

اتوبار در محدوده دزاشیب

ما از صفر تا صد اسباب کشی همراه شما خواهیم بود و یک اسباب کشی بیاد ماندنی را برای شما به عمل خواهیم آورد ، پس از بسته بندی گرفته تا چیدمان وسایل منزلتان را بدست باربری و اتوبار دزاشیب بسپارید ما بارهای شما را به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ برایتان انجام داده و آماده حمل خواهیم نمود بسته بندی با فوم و وکیوم و کارتن های رگال دار صورت خواهد گرفت که اتوبار و باربری دزاشیب کلیه این کار های را برایتان انجام خواهد داد ، بعد از اینکه بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی را برایتان انجام دادیم یک خاور و یک تیم حمل بار که تعداد این افراد بستگی به طبقات شما خواهد داشت را وارد کار خواهیم نمود که یکی از آنها راننده خاور می باشد و جز یک کارگر محسوب شده و تعداد افراد باقی مانده مسئولیت حمل بار های شما را به درون خاور و در مقصدتان مسئولیت تخلیه بار ها را بر عهده خواهند داشت.

حمل اثاثیه منزل در دزاشیب

بارهای شما را از مبلمان منزلتان شروع کرده و در درون خاور ها چیده و این کار به اتاق های منتهی شده و تا وسایل آشپرخانه شما به اتمام خواهد رسید را در درون خاور های مسقفی که مخصوص اسباب کشی هستند را چیده و آماده حمل خواهیم نمود.

باربری دزاشیب بعد از بارگیری وسایل منزل شما بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان برده و در آنجا نیز به همین روال تخلیه کرده و در صورت نیاز شما سرویس چیدمان وسایل منزل را نیز برای شما انجام خواهد داد که اگر شما دکوراسیون بخصوصی را در نظر داشته باشید ما به سبک شما برایتان انجام خواهیم داد.

شرکت اسباب کشی در دزاشیب

لازم به ذکر است که بگوییم ما سرویس نیسان بار را برای شما در نظر گرفته ایم که می توانید بارهای کم خود را با این سرویس دهی باربری تهران انجام دهید.

تیم باربری دزاشیب بزرگترین باربری در محدوده دزاشیب می باشد که دارای مجوز از اتحادیه باربری داران تهران می باشد و قیمت باربری را با قیمتی منصفانه برای شما به عمل می آورد.

از باربری های همجوار با باربری دزاشیب می توان باربری نیاوران ، باربری زعفرانیه ، باربری تجریش ، باربری سعادت آباد ، باربری قلهک را می توان نام برد.

شماره تلفن باربری دزاشیب

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

با ما در تماس باشید ما در خدمتتان خواهیم بود.

دریافت مشاوره و رزرو سرویس