باربری دروس

 

ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده دروس تهران با برگرفته از بهترین نیروی حمل بار و برگرفته از جدیدترین کامیون ها و کامیونت ها در استان تهران با مجوز از اتحادیه باربری داران استان تهران با بیش از نیم قرن سابقه در عرصه حمل اثاث منزل در محدوده دروس

باربری دروس

اگر ساکن منطقه دروس هستید و میخواهید اسباب کشی کنید تیم باربری و اتوبار دروس برای اثاث کشی شما در خدمت شماست و آماده است خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به شما ارائه دهد و حمل بار های شما را انجام دهد ، یکی از خدمات بی نظیر باربری دروس ارائه قیمت باربری مناسب می باشد.

باربری محدوده دروس

وقتی که شما با اتوبار دروس تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری دروس که کار مشاوره ای را در خصوص حمل بار ارائه می دهد مشاوره را امر اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با روال کلی اسباب کشی آگاه خواهد ساخت و قیمت باربری را به شما ارائه خواهند داد که در صورت توافق بین شما و باربری دروس یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهیم گرفت که زمان اسباب کشی را با توجه به زمانبدی شما برایتان در نظر خواهیم گرفت.

تیم باربری و اتوبار دروس در روزی که شما تعیین کرده اید وارد عمل خواهند شد که لازم به ذکر است که بگوییم باربری دروس امور بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد که این کا با فوم و وکیوم و کارتن های رگال دار صورت خواهد گرفت که توسط تیم بسته بند باربری دروس این کار انجام خواهد گرفت.

حمل اثاثیه منزل در محدوده دروس

بعد از انجام امور بسته بندی وسایل منزل تیم حمل اثاث وارد عمل خواهد شد که این تیم متشکل از یک خاور مسقف و موکت کاری شده و چهار نفر که یکی از آنها راننده خاور می باشد و مسئولیت چیدمان وسایل منزل شما را در خاور بر عهده خواهد داشت و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بار ها را به داخل خاور ها خواهند داشت.

شرکت حمل و نقل در محدوده دروس

این افراد بارهای شما را به داخل خاور آورده و بارچین بارها را به صورت منظم و دقیق در کنار هم قرار خواهند داد ، حمل بار های شما با تخصص چنیدن ساله ما انجام خواهد شد ، پس حتی نگران این نباشید که وسایل شما حتی یک خط و خش بردارد.

باربری و اتوبار دروس بعد از بارگیری بارهای شما را به مقصدتان برده و در آنجا کار امور تخلیه بار را برایتان انجام خواهد داد.

باربری و اتوبار دروس برای حمل بارهایی که نیاز به یک خاور ندارید سرویس نیسان بار را برایتان در نظر گرفته است که می توانید با این سرویس دهی هم در هزینه ها و هم در وقتتان صرفه جویی کنید.

تیم باربری دروس در خدمت شماست ما یک تیم سازمان یافته در عرصه اتوبار و باربری هستیم.

شماره تلفن باربری دروس :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس