باربری جماران

باربری و اتوبار جماران بزرگترین موسسه حمل و نقل و باربری در محدوده جماران با یکی دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل در منطقه جماران با مجوز از اتحادیه باربری داران استان تهران.

باربری جماران

اگر ساکن محدوده جماران هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید ، پیشنهاد می کنم که یکبار باربری جماران را امتحان کنید و از خدمات این شرکت بهره بگیرید.

وقتی که شما با باربری و اتوبار جماران تماس می گیرید تیم مشاوره دهنده اتوبار جماران خدمات مشاوره ای را به شما ارائه داده و شما را با روال کلی اثاث کشی منزلتان اگاه خواهد ساخت و نکاتی را که باید در حین حمل بار و اسباب کشی رعایت کنید را به شما ارائه خواهند داد و در همین راستا بعد از ارائه قیمت باربری که به شما ارائه می دهیم در صورت توافق بین شما مشتری گرامی و باربری جماران یک روز را برای اثاث کشی شما در نظر خواهیم گرفت که این تاریخ و زمان بستگی به وقت شما خواهد بود که باربری جماران یک روز را برای شما در نظر خواهد گرفت.

باربری در محدوده جماران

ما در شرکت اتوبار جماران کلیه مراحل اسباب کشی را انجام می دهیم از خدمات مشاوره ای گرفته تا چیدمان وسایل را انجام خواهیم داد که مهمترین قسمت  اثاث کشی بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی خواهد بود که هر خانه ای به آن نیاز دارد که قبل از اسباب کشی باید حتما این کار را انجام دهد ، بنا به نیاز شما ما سرویس بسته بندی وسایل منزل را نیز برایتان انجام خواهیم داد که به سبک کشور های اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ این کار ها را برایتان انجام خواهیم داد.

حمل اثاثیه منزل در محدوده جماران

بعد از انجام این کار باربری جماران تیم حمل بار و حمل اثاث را برایتان اعزام خواهد کرد که شامل یک کامیون مسقف فلزی می باشد که داخل کامیون موکت کاری شده می باشد و در داخل کامیون ها ۴۰ پتو را قرار داده ایم که از این پتو ها برای لا به لای وسایل شما استفاده خواهیم کرد و تیم حمل و نقل شامل ۴ نفر خواهند بود که این افراد دارای حداقل ۵ سال سابقه کاری در این عرصه هستند که این اطمینان را به شما می دهیم که بدونه هیچ مشکلی اسباب کشی شما را انجام دهیم.

از باربری های همجوار با باربری جماران را می توان باربری دزاشیب ، باربری نیاوران ، باربری زعفرانیه ، باربری تجریش ، باربری قلهک ، باربری آفریقا ، باربری شهرک غرب ، باربری پاسداران را نیز نام برد.

تلفن باربری در جماران

با ما در تماس باشید تیم باربری جماران در خدمت شماست.

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم.

دریافت مشاوره و رزرو سرویس