باربری بلوار کاوه

اتوبار بلوار کاوه

اتوبار و باربری بلوار کاوه ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده بلوار کاوه می باشد و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه ارائه می دهد باربری بلوار کاوه با تجربه ی چندیدن ساله ی خود را عرصه حمل بار و حمل اثاثیه آماده است خدمات خود را به صورت شبانه روزی به شما ارائه دهد.

اگر ساکن محدوده کاوه هستید و می خواهید منزل یا شرکتتان را جابجا کنید تیم باربری کاوه با داشتن یک دهه سابقه در عرصه حمل بار آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد.

وقتی که شما با باربری و اتوبار کاوه تماس می گیرید خدمت گزاران شما در اتوبار بلوار کاوه مشاوره اولیه را در خصوص باربری و اتوبار به شما ارائه داده و شما را از سختی های اثاث کشی و روال کلی اسباب کشی آگاه می سازند و بعد از انجام این امور یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت که شما تعیین کننده تاریخ و زمان اثاث کشی خواهید بود لازم به ذکر است که باربری کاوه خدمات بسته بندی وسایل منزل را نیز برای شما انجام می دهد که سرویس بسته بندی توسط افرادی مجرب و دوره دیده با فوم و وکیوم و به سبک کشور های اروپایی صورت خواهد گرفت.

باربری بلوار کاوه

باربری بلوار کاوه

بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی را برایتان انجام می دهیم که بسته بندی توسط افرادی حرفه ای صورت خواهد گرفت ، شما عزیزان ساکن محدوده بلوار کاوه می توانید از این سرویس اتوبار کاوه بهره مند شوید.

باربری در محدوده کاوه

بعد از اینکه بسته بندی وسایل شما انجام شد تیم حمل اثاثیه منزل برای شما اعزام خواهد شد که این تیم متشکل از یک خاور مسقف و موکت کاری شده می باشد که اثاثیه شما را جابجا می کند و متشکل از یک تیم ۴ نفره خواهد بود که یکی از این افراد راننده خاور می باشد و مسئولیت چیدمان وسایل منزل شما را در خاور را بر عهده می گیرید و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل بارهای شما بر عهده می گیرند.

اثاث منزل شما را از خرده ریز گرفته تا بزرگترین آنرا در خاور چیده و آماده حمل خواهیم کرد و به خانه جدیدتان اعزام خواهیم کرد.

تلفن باربری در محدوده بلوار کاوه

تیم باربری کاوه جدا از سرویس خاور سرویس نیسان بار را نیز دارا می باشد که می توانید اثاث هایی که نیاز به یک خاور ندارید را با این سرویس دهی باربری کاوه به مقصدتان برسانید.

باربری کاوه به صورت شبانه روزی در خدمت شماست.

با ما در تماس باشید مشاوره و بازدید از وسایل شما به صورت رایگان صورت خواهد گرفت.

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

نزدیکترین شعبه به خود را انتخاب کنید.

 

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس