باربری و اتوبار تعاون ارائه دهنده خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل با کادری مجرب و دوره دیده در استان تهران و در محدوده تعاون تهران ، اگر ساکن بلوار تعاون هستید و می خواهید اسباب کشی کنید تیم باربری تعاون در خدمت شماست.

بلوار تعاون از سمت شمال به شهر زیبا از سمت غرب به دهکده المپیک و از سمت شرق به اتوبان باکری و از سمت جنوب به پارک ارم منتهی می گردد و یکی از مناطق غربی تهران است که باربری بلوار تعاون خدمات خود را زیر نظر باربری غرب تهران ارائه می دهد.

باربری تعاون

وقتی که شما با باربری بلوار تعاون تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری تعاون مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه داده و مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی و سختی های اسباب کشی آگاه می سازند ما در باربری تعاون تیمی سازمان یافته هستیم که کار حمل و نقل و باربری را انجام می دهیم.

کارشناسان ما یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت که تاریخ و روز اسباب کشی به شما بستگی دارد که شما روز آنرا معلوم می کنید. اگر شما بخواهید بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی را برایتان انجام خواهیم داد این سرویس دهی توسط کارکنان باربری تهران صورت خواهد گرفت و وسایل منزل شما با روش استرچ رپ و بابل رپ بسته بندی خواهد شد.

بعد از انجام امور بالا تیم باربری تعاون اکیپ حمل بار را برای شما اعزام خواهد کرد که تعداد این افراد بستگی به طبقات شما خواهد بود یعنی اگر طبقات بالا باشد کارگران از ۴ الی ۶ نفر برای شما اعزام شده و اگر طبقات شما پایین باشد از ۲ الی ۴ نفر را برای حمل بار های شما اعزام خواهیم نمود یک تیم ۴ نفره را برای حمل بارهای شما اعزام می کنیم که همراه با یک خاور مسقف فلزی همراه خواهد بود که در درون خاور ها ۳۰ پتو را قرار داده ایم که لا به لای وسایل شما قرار دهند البته در  صورتی که بسته بندی برای شما انجام نشود این کار صحت پیدا خواهد کرد.

اتوبار تعاون

بعد از بارگیری تیم باربری تعاون بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهد داد.

ما به صورت ۲۴ ساعته در استان تهران اماده ایم خدمات خود را به شما ارائه دهیم ، همیشه برای هر کاری از متخصص خود برای حمل اثاثیه تان استفاده کنید شرکت باربری تعاون در خدمت شماست ما تجربه کافی را برای حمل بار های شما را داریم با ما در تماس باشید مشاوره و بازدید از وسایل شما به صورت رایگان صورت خواهد گرفت.

شماره تلفن های تماس اتوبار و باربری بلوار تعاون :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

 

دریافت مشاوره و رزرو سرویس