باربری اندرزگو

اتوبار و باربری اندرزگو ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده اندرزگو می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری های تهران انجام می دهد این باربری با داشتن یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل آماده است خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی به شما ارائه دهد.

باربری اندرزگو

وقتی که شما با باربری اندرزگو تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری اندرزگو یک تیم کارشناسی و پشتیبانی مشاوره اولیه را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه داده و شما را با سختی های اثاث کشی آشنا خواهند کرد و در همین راستا یک روز را برای اثاث کشی شما در نظر خواهند گرفت که تاریخ و زمان اسباب کشی بسته به نیاز شما خواهد بود.

لازم به ذکر است که بگوییم تیم باربری تهران کارهای بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام خواهند داد که بسته بندی به سبک کشورهای خارجه به روش استرچ رپ و بابل رپ صورت خواهد گرفت.

باربری اندرزگو دارای تیم مجرب کارشناسی و اسباب کشی می باشد که خدمات خود را به گونه ای انجام می دهد که در تمامی مراحل اسباب کشی شما را یاری کرده و یک اسباب کشی بدونه دردسر و بدونه دغدغه را انجام دهند ، این باربری در خدمت شماست و آماده است در کنار شما باشد

باربری اندرزگو

در روز اسباب کشی تیم بسته بند را برای شما اعزام خواهیم کرد که تیم بسته بندی اثاثیه منزل شما را انجام خواهند داد ، بعد از انجام این امور تیم حمل بار را برای شما در محدوده اندرزگو اعزام خواهیم کرد که شامل یک خاور مسقف و موکت کاری شده می باشد که مخصوص اسباب کشی می باشد و یک تعداد افرادی که کار حمل بار را انجام می دهند بستگی به تعداد طبقات شما خواهد داشت که اکثرا این تیم ۴ نفره می باشد که یکی از آنها راننده خاور بوده و بارهای شما را در درون خاور ها می چیند و سه نفر باقی مانده مسئولیت حمل اثاث منزل شما را بر عهده خواهند داشت.

باربری در محدوده اندرزگو

استفاده از خاور های مسقف و موکت کاری شده و نیروی کاری متخصص و دوره دیده از خصوصیات بارز شرکت باربری اندرزگو می باشد

ما یک تیم سازمان یافته در عرصه حمل و نقل هستیم پس اگر ساکن محدوده اندرزگو هستید تیم باربری اندرزگو در خدمت شما عزیزان می باشد.

بارهای شما را از خرده ریز گرفته تا بزرگترین وسایل خانه تان را در درون خاور های خواهیم چید و به خانه جدیدتان انتقال خواهیم داد و در خانه جدیدتان تخلیه بار را انجام خواهیم داد.

حمل بار در محدوده اندرزگو

باربری اندرزگو سرویس دهی خود را به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته انجام می دهد فقط کافیست با ما تماس بگیرید.

شماره تلفن باربری اندرزگو

۲۲۸۹۵۳۶۴

۸۸۱۰۴۴۷۹

۴۴۴۴۰۴۲۶

دریافت مشاوره و رزرو سرویس