باربری الهیه

 

اتوبار و باربری الهیه ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده الهیه تهران با برگرفته از بهترین پرسنل کاری و نیرویی متخصص در عرصه حمل بار و حمل اثاثیه منزل در استان تهران.

الهیه یکی از منطقه های شمال تهران است که در منطقه یک شهرداری استان تهران واقع شده است و در کنار منطقه الهیه بزرگراه های زیادی وجود دارد که دسترسی به این منطقه را آسان کرده است ( برای مطالعه بیشتر منطقه الهیه را در ویکی پدیا بخوانید )

باربری الهیه

اگر ساکن محدوده الهیه هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید تیم باربری الهیه آماده است خدمات خود را با یک دهه تجربه در عرصه حمل بار و حمل اثاث به شما ارائه دهد و اثاث کشی شما را در محدوده الهیه انجام دهد.

باربری الهیه

باربری الهیه

وقتی که شما با باربری الهیه تماس می گیرید کارشناسان خدمت گزار شما در باربری الهیه به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته آماده اند خدمات مشاوره ای را در خصوص باربری به شما ارائه دهند و شما را با روال کلی اثاث کشی آشنا سازند ، بعد از اینکه مشاوره را توسط کارشناسان باربری الهیه دریافت کردید با توجه به زمان و وقت شما ما یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهیم گرفت که اگر شما مشتری گرامی ساکن محدوده الهیه بخواهید ما سرویس بسته بندی وسایل منزل را نیز برایتان انجام خواهیم داد که این سرویس توسط اتوبار الهیه صورت خواهد گرفت و تیم باربری الهیه اسباب کشی را به سبک کشورهای اروپایی به روش استرچ رپ و بابل رپ برایتان انجام خواهند داد.

باربری در محدوده الهیه

بعد از انجام امورات بالا اکیپ حمل بار وارد عمل شده و برای اثاث کشی شما آماده می شوند ، باربری و اتوبار الهیه یک خاور مسقف و موکت کاری شده که ۶ متری می باشد را برایتان اعزام کرده که این خاور مخصوص اسباب کشی می باشد و برای حمل بار های شما از یک تیم ۴ نفره استفاده می کند که این تیم یک نفر از آنها بارچین بوده و مسئولیت چیدمان وسایل منزل شما را در داخل خاور ها دارد و سه نفر الباقی کار حمل بار ها را بر عهده خواهند داشت.

بارهای شما را از مبلمان منزلتان شروع کرده و در داخل خاوری که برایتان ارسال کرده ایم را قرار خواهیم داد و حمل اثاث منزل شما تا اتاق ها و آشپزخانه شما منتهی می شود و به اتمام خواهد رسید و بارهای شما را بعد از بارگیری به مقصد مورد نظرتان انتقال داده و در آنجا نیز بار شما را تخلیه خواهیم نمود.

ما در باربری الهیه برای حمل خرده ریز های شما سرویس نیسان بار را در نظر گرفته ایم که می توانید با نیسان هایی که برایتان اعزام می کنیم اثاث و وسایل خودتان را به مقصد مورد نظرتان انتقال دهید.

ما یک تیم سازمان یافته در عرصه حمل بار هستیم که استفاده از کارشناسان دلسوز و پرسنل کاری زحمت کش و ورزیده یکی از بارزترین خدمات اتوبار و باربری الهیه می باشد.

شاید بعضی از اوقات برایتان پیش آمده باشد که بخواهید باری را از تهران به شهرستان ببرید ما در اتوبار الهیه حمل بار به شهرستان را با خاور هایی که در اختیار داریم را برایتان انجام می دهیم.

حمل اثاثیه منزل در الهیه

صفر تا صد اسباب کشی را بدست ما سپرده و نگران هیچ چیزی نباشید ، حمل ساید بای ساید و پیانو و اجسام سنگین شما را با نیروی متخصص برایتان انجام می دهیم ، پس نگران نباشید.

نرخ و قیمت باربری که ما ارائه می دهیم را مستقیما از اتحادیه باربری داران استان تهران دریافت می کنیم و همان قیمت ها و حتی کمتر را برای شما در نظر خواهیم گرفت.

همواره در خدمت شما هستیم ما سرویس رزرو اینترنتی را برایتان در نظر گرفته ایم که می توانید با این سرویس بار خود را به صورت اینترنتی رزرو کرده و منتظر تماس کارشناسان باربری الهیه باشید.

تلفن باربری الهیه

۲۲۸۹۵۳۶۴

۸۸۱۰۴۴۷۹

۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمتتان خواهیم بود.

دریافت مشاوره و رزرو سرویس