خانه / اتوبار و باربری زعفرانیه

اتوبار و باربری زعفرانیه

باربری زعفرانیه ارائه دهنده خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل در محدوده زعفرانیه می باشد. ما در باربری زعفرانیه تمامی سعی خودمان را بر این داریم که بارهای شما را با تخصصی که این چند ساله در عرصه باربری کسب کرده ایم اثاث کشی شما را برایتان انجام داده و تمامی توقع هایی که شما از یک باربری دارید را برایتان انجام دهیم.

محله زعفرانیه یکی از محله های کلانشهر تهران می باشد که در منطقه یک تهران واقع شده است این محله از غرب به رودخانه ولنجک و از جنوب به محمودیه و از شمال به شهرک شهید بهشتی و از شرق به خیابان البرز کوه منتهی می گردد.

ما در باربری زعفرانیه به صورت ۲۴ ساعته آماده ایم خدمات حمل بار و حمل اثاثیه منزل را برایتان انجام داده و شما را تا آخرین قدم های اسباب کشی یاری کنیم این باربری دارای سالها سابقه درخشان در عرصه باربری می باشد.

باربری زعفرانیه

وقتی که شما تلفن را بر می دارید و با باربری زعفرانیه تماس می گیرید کارشناسان گوش به زنگ باربری زعفرانیه مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه می دهند و به تمامی سوالات شما پاسخ می دهند کارشناسان باربری زعفرانیه که در باربری تهران مشغول به کار هستند مشاوره دهنده های هستند که حداقل یک دهه سابقه را در امر باربری دارند بعد از انجام امور خدمات مشاوره ای یک روز را برای حمل اثاثیه منزل و حمل بار شما را در نظر خواهند گرفت.

 

این نکته را در نظر داشته باشید که وقتی می خواهید اسباب کشی کنید اگر بسته بندی به سبکی درست و روشی درست انجام بگیرد در حین حمل بار دچار مشکلی نخواهید شد ( برای مطالعه بیشتر لطفا این مطلب را بخوانید ) همچنین باربری زعفرانیه بسته بندی وسایل منزل را به سبک استرچ رپ برای شما انجام می دهد.

بعد از انجام بسته بندی تیم حمل بار وارد عمل خواهند شد این تیم که از ۴ نفر تشکیل می شوند یکی از آنها که راننده خاور می باشد مسئول چیدمان وسایل شما در خاور می باشد و ضامن بار شما می باشد و سه نفر باقی مانده بارهای شما را از خانه به خاور ها حمل می کنند وسایل منزلتان را از وسایل بزرگتر وارد خاور کرده و که از مبلمان شروع شده و به اتاق ها و از آخر به وسایل آشپزخانه و خرده ریز ها منتهی خواهد شد.

این افراد تجربه ای بالا را در خصوص حمل بار و باربری دارند و افرادی نیرومند و قوی هستند که افرادی دوره دیده هستند و کاملا تابعیت ایرانی را دارند شاید با باربری های زیاد حمل بار را انجام داده باشید ولی از اخلاق بد کارگران رنجیده باشید ما این قول را به شما می دهیم که کارگران و پرسنل باربری زعفرانیه افرادی خوش اخلاق و نیرومند هستند.

باربری زعفرانیه

برای بارهایی که نیاز به یک خاور یا کامیون ندارید باربری ما سرویس نیسان بار را برای شما در نظر گرفته است که می توانید با نیسان و وانت های باربری تهران بارهای خود را در محدوده زعفرانیه حمل کنید.

این نکته را در نظر داشته باشید که باربری زعفرانیه از بارهای شما بازدید رایگان را به عمل می آورد.

باربری زعفرانیه دارای مجوز از اتحادیه می باشد و تمامی خدمات خود را زیر نظر اتحادیه انجام می دهد ، پس اگر ساکن منطقه زعفرانیه هستید به صورت ۲۴ ساعته می توانید با ما تماس گرفته و از خدمات بارز ما بهره بگیرید.

ما در وب سایت باربری تهران امکان رزرو اینترنتی را برای شما در نظر گرفته ایم که شما می توانید بار خود را به صورت اینترنتی رزرو کنید و منتظر تماس کارشناسان باربری تهران بمانید و یا اینکه به صورت ۲۴ ساعته با شماره های زیر تماس گرفته و از مشاوره رایگان باربری زعفرانیه بهره مند شوید.

شماره تلفن های باربری زعفرانیه :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۹۱۹۷۷۲۲۵۷۲

خدمات ما به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته می باشد.