خانه / باربری ستارخان

باربری ستارخان

شرکت باربری تهران ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل را در محدوده ستارخان برای شما به وجود آورده است که شما ساکنین منطقه ستارخان تهران می توانید از آن برای حمل اثاثیه منزل و ادارات و شرکت های خود استفاده کنید.
خیابان ستارخان که یکی از بزرگترین خیابان های تهران می باشد در منطقه ۲ شهرداری استان تهران قرار گرفته است که از فلکه دوم صادقیه شروع شده و تا پل یادگار امام به طول می انجامد.
وقتی که شما با باربری ستارخان تماس می گیرید مشاورین شرکت باربری ستارخان مشاوره اولیه را به شما ارائه می دهند این مشاوره شامل توضیحات اولیه در خصوص اسباب کشی می باشد و اگر سوالی خاصی را مد نظر داشته باشید کارشناسان باربری ستارخان به شما مشاوره را ارائه خواهند داد.
بعد از ارائه مشاوره کارشناسان باربری ستارخان به شما یک روز را برای اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل شما را در نظر خواهیم گرفت. اگر شما بسته بندی وسایل منزلتان را انجام نداده باشید تیم باربری ستارخان بسته بندی وسایل منزل شما را به سبک کشور های اروپایی برای شما بسته بندی می کند لازم به ذکر است که بگویم هرچه بسته بندی بار به درستی صورت بگیرد در حین حمل آن دچار هیچگونه مشکلی نخواهید شد. ( برای راهنمایی بیشتر لطفا این مطلب را بخوانید )
بعد از اینکه امورات بالا برای شما صورت گرفت یک تیم حمل بار وارد عمل شده و بارهای شما را به درون خاور ها انتقال خواهند داد. تعداد کاگر ها بستگی به تعداد طبقات شما می باشد که تعداد آنها را در حین انجام مشاوره به شما خواهیم گفت. یک نفر که راننده ماشین می باشد بارهای شما را در داخل خاور می چیند و ضامن بار شما می باشد ، و تعداد کارگر های باقی مانده وظیفه حمل بار ها را به درون ماشین ها بر عهده خواهند گرفت.

باربری ستارخان
بعد از انجام این امور تیم باربری ستارخان بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان ارسال می کند و بارهای شما را در خانه جدیدتان تخلیه خواهد نمود.
بنا به نیاز شما مشتریان گرامی سرویس چیدمان وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد که این نحوه چیدمان وسایل با سلیقه شما خواهد بود.
اگر از دلهره های اسباب کشی می ترسید تیم باربری و اتوبار ستارخان در خدمت شما عزیزان سان محدوده ستارخان می باشد.
کارشناسان گوش بزنگ باربری تهران در خدمت شما خواهند بود ، لطفا با ما تماس بگیرید ، روش صحیح اسباب کشی را با تجربه ی چندیدن ساله ما تجربه کنید.
تلفن های تماس باربری ستارخان :
۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴
۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹
۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶
۰۹۱۹۷۷۲۲۵۷۲
در خدمتتان خواهیم بود.