خانه / باربری بلوار فردوس

باربری بلوار فردوس

باربری بلوار فردوس ارائه خدمات حمل اثاثیه منزل و جابجایی وسایل با کادر فنی مجرب و دوره دیده در محدوده بلوار فردوس با یک دهه سابقه در حمل اثاثیه منزل و خدمات ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.

اگر ساکن محدوده بلوار فردوس هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید باربری بلوار فردوس به صورت شبانه روزی در خدمت شماست و آماده است شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی در محدوده بلوار فردوس همراهی کند.

وقتی که شما با باربری بلوار فردوس تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری بلوار فردوس یک تیم مجرب و دوره دیده را برای شما قرار داده اند تا مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه دهند ، بعد از انجام امور مشاوره قیمت باربری توسط باربری فردوس به شما مشتری گرامی ارائه داده می شود و در صورت توافق فی مابین طرفین یک روز را برای اسباب کشی شما در محدوده فردوس در نظر خواهند گرفت ، لازم به ذکر است که بگوییم باربری فردوس بجز امور حمل بار کار بسته بندی اثاثیه منزل را نیز انجام می دهد که بسته بندی توسط افرادی مجرب و دوره دیده و به سبک کشور های اروپایی برای شما انجام می شود ، تهیه کلیه لوازم بسته بندی از قبیل فوم ، وکیوم ، کارتن های رگال دار ، کارتن های پنج لایه مخصوص اسباب کشی و … کلیه این موارد توسط باربری فردوس تهیه خواهد شد.

در روز اسباب کشی بسته به نیاز شما تیم بسته بندی را برایتان اعزام خواهیم کرد که به روش درست وسایل شما را بسته بندی خواهند کرد. بعد از انجام این امور تیم حمل اثاثیه منزل وارد عمل خواهند شد ، این تیم شامل یک تیم ۴ نفره و یک خاور مسقف و موکت کاری شده خواهد بود این تیم بارهای شما را به روشی صحیح در درون خاور چیده و وسایل منزل شما را به مقصدتان خواهند رساند ، این تیم زیر نظر باربری بلوار فردوس هستند و خدماتشان را از باربری فردوس دریافت می کنند.

اگر قصد دارید جابجا شوید ما در باربری بلوار فردوس در خدمت شما خواهیم بود.

تلفن باربری فردوس :

۰۲۱-۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱-۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱-۲۲۸۹۵۳۶۴

در خدمتتان خواهیم بود.