خانه / اتوبار و باربری شهران

اتوبار و باربری شهران

اتوبار و باربری شهران ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در منطقه شهران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده در عرصه حمل اثاثیه منزل در منطقه شهران تهران.
محدوده شهران از جنوب به شهر زیبا از سمت شرق به جنت آباد از شرق غرب به بلوار کوهسار منتهی می گردد و دارای دو فلکه می باشد.
وقتی که شما می خواهید با باربری و اتوبار شهران تماس بگیرید ما یک تیم چند نفره را برای شما قرار داده ایم که کار مشاوره ای را به شما ارائه خواهند داد و یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت که این روز بستگی به زمان شما خواهد داشت و در روز اسباب کشی اگر بخواهید ما بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد.

باربری شهران
باربری شهران

باربری شهران ماشین هایی را برای اسباب کشی شما اعزام می کند که تمامی آنها مسقف هستند و تمامی این ماشین های موکت کاری شده اند که برای اسباب کشی در باربری شهران مورد استفاده قرار می گیرند.

شرکت باربری شهران نیرویی متخصص و دوره دیده با در نظر گرفتن تمامی موارد را برای شما در نظر خواهد گرفت و تمامی افرادی را که برای حمل بار شما در محدوده شهران ارسال می کند این افراد دارای ۵ سال سابقه کاری در عرصه حمل اثاثیه منزل می باشند ، و با روال اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل کاملا آشنا هستند.

شرکت باربری شهران دارای مجوز از اتحادیه می باشد و کلیه قیمت های باربری را زیر نظر اتحادیه به شما ارائه می دهد.

اگر ساکن محدوده شهران هستید و قصد دارید اسباب کشی کنید باربری شهران با یک دهه سابقه در عرصه حمل و نقل و اسباب کشی در خدمت شما عزیزان ساکن محدوده شهران می باشد
در روز اسباب کشی تیم بسته بند وارد کار خواهند شد و وسایل شما را بسته بندی خواهد نمود سرویس بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی بهتر است با حساسیت زیاد صورت گیرد.
بعد از انجام امور بسته بندی تیم حمل بار که شامل یک خاور مسقف و یک تیم حمل بار را برایتان اعزام خواهیم نمود ، که شامل چهار نفر خواهد بود که جز بهترین باربری های تهران می باشد ، باربری شهران برای حمل اثاث شما در خدمت شما می باشد و خدمات خود را زیر نظر باربری غرب تهران ارائه می دهد
نگران هیچ چیزی نباشید مطمن باشید ما یک اسباب کشی بدونه دغدغه را در محدوده شهران برای شما به وجود خواهیم آورد.
به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته در خدمتتان خواهیم بود فقط کافیست با ما تماس بگیرید.
شماره تلفن باربری و اتوبار شهران :
۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶
۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹
۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴
۰۹۱۹۷۷۲۲۵۷۲
در خدمتتان خواهیم بود.