خانه / اتوبار و باربری تجریش

اتوبار و باربری تجریش

اتوبار و باربری تجریش ارائه خدمات باربری و اتوبار در محدوده تجریش تهران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه منزل در محدوده تحریش تهران.

تجریش در منطقه یک استان تهران واقع شده است و یکی از شمالی ترین محدوده های تهران می باشد و از تجریش به عنوان قله تهران نیز یاد می کنند.

وقتی که شما با باربری و اتوبار تجریش تماس می گیرید خدمت گزاران شما در تجریش بار مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه می دهند و شما را از کارهایی که برای اسباب کشی در نظر دارید آگاه و راه درست آن را به شما ارائه خواهند داد ، یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهیم گرفت و بنا به نیاز ما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برای شما در نظر خواهیم گرفت ، تجریش بار بسته بندی وسایل منزل را به سبک استرچ رپ و بابل رپ برای شما انجام خواهد داد این روش از برگزیده ترین روش های بسته بندی در دنیا می باشد.

باربری تجریش

در روز اسباب کشی تیم بسته بند ، وسایل شما را بسته بندی خواهد نمود بعد از اینکه این کار تمام شد تیم حمل و نقل و حمل بار وارد عمل خواهند شد ، افرادی که کار حمل بار را انجام می دهند دارای ۱۰ سال سابقه در عرصه حمل اثاثیه هستند که در اتوبار و باربری تجریش مشغول به کار هستند.

از خرده ریز گرفته تا وسایل سنگین شما را در درون خاور ها چیده و تمامی وسایل سنگین شما را با احتیاطی کامل حمل خواهیم کرد.

از خاور ها و کامیون هایی برای حمل بار استفاده می کنیم که تمامی آنها مسقف فلزی هستند و این ماشین ها فقط مخصوص اسباب کشی هستند.

اکیپ هایی که برای حمل اثاث شما اعزام می شوند اکثرا ۴ نفره خواهند بود که یکی  از آنها بارچین و سه نفر باقی مانده کار حمل بار را انجام خواهند داد.

سرویس دهی باربری تجریش به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته خواهد بود پس شما می توانید به صورت شبانه روزی با این باربری تماس گرفته و از خدمات این شرکت بهره مند شوید.

باربری تجریش یکی از بزرگترین و معتبرترین باربری های استان تهران می باشد.

شماره های تماس اتوبار تجریش :

۲۲۸۹۵۳۶۴

۸۸۱۰۴۴۷۹

۴۴۴۴۰۴۲۶

به صورت شبانه روزی در خدمتتان خواهیم بود.

روش صحیح اسباب کشی با کارگران حرفه ای در عرصه حمل بار را از ما بخواهید.