خانه / اتوبار و باربری آفریقا

اتوبار و باربری آفریقا

اتوبار و باربری آفریقا ارائه خدمات باربری در محدوده آفریقا این باربری ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل با کادر فنی مجرب و دوره دیده در محدوده آفریقا تهران ، اگر ساکن محدوده آفریقا هستید تیم باربری تهران در خدمت شماست.

وقتی که گوشی تلفن را بر می دارید و با باربری آفریقا تماس می گیرید خدمت گزاران شما در باربری تهران مشاوره اولیه را در خصوص باربری و حمل نقل به شما ارائه می دهند ، یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهند گرفت که این با هماهنگی شما صورت خواهد گرفت ، تیم باربری و اتوبار آفریقا در روز اسباب کشی بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی وسایل منزل را برایتان انجام خواهیم داد برای مشاهده و توضیحات اضافه خواهشمندیم این مطلب را بخوانید.

تیم باربری آفریقا وارد کار شده و بسته بندی را برایتان انجام می دهند این بسته بندی شامل استرچ رپ و بابل رپ خواهد بود ، بسته بندی با فوم و وکیوم توسط اتوباربری آفریقا صورت خواهد گرفت.

باربری آفریقا

بعد از اینکه بسته بندی را برایتان انجام دادیم  همان تیم کار حمل بار را برایتان انجام خواهیم داد ، حمل بار با خاور ۶ متری صورت خواهد گرفت و کارگرانی که کار حمل بار را انجام می دهند تمامی آنها دارای ۱۰ سال سابقه در کار باربری هستند.

باربری افریقا بارهای شما را به منزل جدیدتان خواهد برد و بنا به نیاز شما چیدمان وسایل منزل را برایتان انجام خواهد داد.

شما ساکنین محدوده افریقا می توانید با باربری آفریقا تماس گرفته و سرویس خود را به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته انجام دهید ما در خدمتتان خواهیم بود.

شماره تلفن های اتوبار افریقا :

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

در خدمتتان خواهیم بود !