خانه / اتوبار و باربری گیشا

اتوبار و باربری گیشا

اتوبار و باربری گیشا ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل و حمل بار در گیشا با یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل بار در محدوده گیشا ، باربری گیشا دارای مجوز از اتحادیه باربری داران استان تهران می باشد و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران ارائه می دهد و یکی از مناطق تحت پوشش باربری غرب تهران می باشد.

باربری و اتوبار گیشا دارای ۲۰ سال سابقه در امر اثاث کشی می باشد و خدماتی نظیر بسته بندی و حمل اثاثیه را نیز انجام می دهد این شرکت با در نظر گرفتن تمامی موارد حمل اثاثیه آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد.

شرکت باربری گیشا دارای مجوز از اتحادیه است و کلیه خدمات و قیمت باربری را زیر نظر اتحادیه ارائه می دهد ، به صورت شبانه روزی در خدمتتان خواهیم بود با شرکت باربری گیشا تماس بگیرید.

گیشا در منطقه ۲ تهران می باشد و از سمت غرب به اتوبان شیخ فض الله و از شرق به اتوبان شهید چمران و از شمال به اتوبان حکیم و از جنوب به اتوبان آل احمد منتهی می گردد نام دیگر گیشا کوی نصر می باشد.

باربری گیشا

اگر ساکن محدوده گیشا هستید تیم باربری و اتوبار گیشا ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل می باشد و خدمات خود را زیر نظر اتحادیه ارائه میدهد و قیمت باربری را با مجوز از اتحادیه به شما ارائه می دهد و آماده خدمت گزاری به شما را دارد.

وقتی که شما با باربری گیشا تماس می گیرید ما یک تیم کارشناس مشاوره ای را برای شما قرار داده است که می توانید تمامی سوالات خود را از این کارشنان در رابطه با اسباب کشی بپرسید ، ما در باربری گیشا در خدمت شما هستیم ، بعد از انجام امور مشاوره در عرصه حمل بار تیم اتوبار گیشا یک روز را برای اسباب کشی منزل شما در نظر خواهند گرفت که تاریخ و ساعت اسباب کشی بستگی به زمان شما می باشد.

در روز اسباب کشی ما یک تیم را با یک خاور برای حمل اثاث منزل شما ارسال خواهیم نمود که این تیم شامل سه نفر کارگر و یک نفر بارچین خواهد بود بارچین که همان راننده خاور می باشد مسئولیت چیدمان وسایل منزل شما را در خاور خواهد داشت.

شرکت باربری گیشا با تیمی سازمان یافته به صورت شبانه روز آماده ایم خدمات باربری را به شما ارائه دهیم از مرحله اولیه اسباب کشی تا آخرین مرحله اسباب کشی توسط باربری و اتوبار گیشا به شما ارائه داده می شود ، تیم باربری گیشا آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد.

ما یک تیم سازمان یافته در عرصه حمل اثاث هستیم ، پس نگران هیچ چیزی نباشید ما با تجربه ای که در این یک دهه به دست آورده ایم شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری خواهیم نمود.

از باربری های همجواری که در این منطقه وجود دارند می توان به باربری ستارخان ، باربری کاشانی ، باربری پونک ، باربری سعادت آباد و … اشاره نمود

شماره تلفن باربری گیشا:

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۹۱۹۷۷۲۲۵۷۲

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

تیم ما منتظر تماس شماست ، با ما در ارتباط باشید