خانه / اتوبار و باربری مرزداران

اتوبار و باربری مرزداران

اتوبار و باربری مرزداران

ارائه دهنده خدمات باربری در محدوده مرزداران همراه با مجوز از اتحادیه باربری داران تهران.

مرزداران یکی از مناطق غربی تهران می باشد که از سمت جنوب به آریا شهر و از سمت شمال به پونک و از سمت شرق به اتوبان یادگار امام و از سمت غرب به خیابان اشرفی اصفهانی منتهی می گردد.

وقتی که شما با باربری مرزداران تماس می گیرید تیم باربری مرزداران به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی افرادی را قرار داده است که خدمات مشاوره ای را در خصوص اسباب کشی به شما ارائه دهند این شرکت اسباب کشی با تجربه ی چندیدن ساله ای که در عرصه حمل بار و حمل اثاث منزل دارد شما را تا آخرین مرحله اسباب کشی یاری خواهد نمود بنا به همین دلیل تیم باربری و اتوبار مرزداران یک روز را برای اثاث کشی منزل شما در نظر خواهند گرفت که باربری مردازان در آن روز بیمه و بارنامه بار شما را صادر خواهد کرد. شرکت باربری مرزداران کار بسته بندی وسایل منزل را نیز انجام می دهد که این کار با افرادی صورت می گیرد که دارای ۵ سال سابقه کاری در باربری مرزداران را دارند.

در روزی که قرار است اسباب کشی کنید شرکت باربری مرزداران یک تیم بسته بندی را برای شما اعزام می کند که این تیم کار بسته بندی را برایتان انجام می دهند که این کار با هماهنگی هایی که قبلا با باربری مرزداران انجام داده اید صورت خواهد گرفت.

بعد از انجام این امورات تیم باربری مرزداران یک خاور مسقف که اکثرا این خاور ها ایسوزو هستند را برای حمل بارهای شما اعزام خواهد نمود که تعداد تیم حمل بار اکثرا ۴ نفره هستند که یکی از آنها بارچین بوده و سه نفر باقی مانده مسئولیت آوردن بارهای شما را از خانه شما به داخل خاور را دارند ، خلاصه بارهای شما را به داخل خاور ها آورده و بارهای شما را آماده حمل می کنند و بارهای شما را به خانه جدیدتان راهی می کنند.

تخلیه بار شما هم توسط باربری مرزداران صورت می گیرد که این شرکت دارای ۲۰ سال سابقه کاری درخشان در عرصه حمل اثاث منزل می باشد.

ما یک تیم سازمان یافته در عرصه حمل بار هستیم با تخصص چندیدن ساله ی خود در خدمتتان خواهیم بود با ما تماس بگیرید و از خدمات باربری و اتوبار مرزداران بهره بگیرید.

شماره تلفن اتوبار مرزداران :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۹۱۹۷۷۲۲۵۷۲

به صورت شبانه روزی در خدمت شما هستیم. راحتی اثاث کشی را با ما تجربه کنید. !

از باربری ها همجوار با باربری و اتوبار مرزداران می توان باربری پونک ، باربری سردار جنگل ، باربری آریا شهر ، باربری کاشانی ، باربری جنت آباد را نیز نام برد که شما می توانید از این باربری ها هم سرویس خود را رزرو کنید.