خانه / اتوبار و باربری دهکده المپیک

اتوبار و باربری دهکده المپیک

اتوبار و باربری دهکده المپیک ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل و حمل بار در محدوده دهکده المپیک با پرسنلی حرفه ای و کادر مجرب در محدوده دهکده المپیک تهران این باربری دارای سالها سابقه در عرصه حمل بار می باشد و کلیه خدمات خود را زیر نظر اتحادیه باربری داران استان تهران ارائه می دهد.

دهکده المپیک در غرب تهران واقع شده است و از سمت شرق به شهر زیبا و از سمت غرب به چیتگر و از سمت شمال به شهرک شهید باقری و از سمت جنوب به تهرانسر منتهی می گردد این محدوده دارای خانه هایی با طبقات پایین می باشد و همین امر ظرافت زیبایی به این محدوده داده است.

اتوبار و باربری دهکده المپیک دارای یک دهه سابقه در عرصه حمل بار می باشد پس اگر ساکن محدوده دهکده المپیک هستید تیم اتوبار دهکده المپیک در خدمت شماست.

ما در باربری دهکده المپیک برای اسباب کشی شما در یک تیم متخصص و مجرب استفاده می کنیم تا حمل اثاثیه منزل شما را انجام دهیم این افراد کاملا تابعیت ایرانی را دارند و برای کلیه کارهایشان برنامه ریز خاصی دارند ، باربری دهکده با تجربه ای که در امر اسباب کشی آماده خدمت رسانی برای اسباب کشی شما در خدمتتان خواهد بود.

وقتی که شما تلفن را بر می دارید و با باربری دهکده المپیک تماس می گیرید ما کارشناسانی را در این باربری قرار داده ایم که گوش به زنگ هستند و آماده اند مشاوره را در خصوص حمل اثاث منزلتان به شما ارائه دهند ما سرویس دهی بسته بندی بار را نیز انجام می دهیم بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی را برایتان انجام خواهیم داد در هر حال یک روز را برای اسباب کشی منزلتان در نظر خواهیم گرفت که تاریخ و زمان شما بستگی به شما خواهد داشت .

باربری دهکده المپیک

در روز اسباب کشی تیم بسته بندی را برایتان راهی خواهیم نمود که این افراد بسته بندی بار را برایتان انجام خواهند داد که بسته بندی را به سبک کشور های اروپایی برایتان انجام می دهیم.

بعد از اینکه بسته بندی را برایتان انجام دادیم تیم حمل بار را برایتان راهی کار می کنیم که با یک خاور مسقف فلزی حمل اثاث منزل شما صورت خواهد گرفت.

همواره تیم باربری دهکده المپیک با تیمی خود آماده است خدمات خود را به شما ارائه دهد.

اتوبار دهکده المپیک

اگر بارهای شما کم می باشد و نمیخواهید برای حمل آن از یک خاور استفاده کنید تیم باربری دهکده المپیک سرویس نیسان بار را برایتان در نظر گرفته است.

به صورت ۲۴ ساعته در خدمت شما هستیم.

شماره تلفن باربری دهکده المپیک :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۹۱۹۷۷۲۲۵۷۲

با ما تماس بگیرید ما روش صحیح حمل بار را می دانیم…..

از شعبه های دیگر باربری تهران می توان باربری جنت آباد ، باربری چیتگر ، باربری پونک ، باربری کاشانی ، باربری ستارخان را نام برد که خدمات خود را در این محدوده ها ارائه می دهند