خانه / اتوبار و باربری جنت آباد

اتوبار و باربری جنت آباد

اتوبار و باربری جنت آباد ارائه دهنده خدمات باربری و اتوبار در محدوده جنت آباد تهران این اتوبار با داشتن مجوز از اتحادیه باربری داران تهران خدمات خود را در محدوده جنت آباد ارائه می دهد این باربری آماده است خدمات خود را به صورت شبانه روزی به شما ارائه دهد ما تیمی سازمان یافته در عرصه حمل و نقل هستیم.

وقتی که شما از مرحله اولیه با باربری جنت آباد تماس می گیرید کارشناسان باربری جنت آباد مشاوره اولیه را در خصوص باربری به شما ارائه می دهند و یک روز را برای اسباب کشی شما در نظر خواهند گرفت که زمان و تاریخ آنرا شما معلوم خواهید کرد و بستگی به شما خواهد داشت.

ما بجز کار حمل اثاثیه ، بسته بندی وسایل را نیز انجام می دهیم که این کار را با فوم و وکیوم و کارتن های رگال دار برای شما انجام می دهیم که به سبک کشور های اروپایی این کار انجام می گیرد.

باربری جنت آباد

در روز اسباب کشی بنا به نیاز شما سرویس بسته بندی را برایتان انجام خواهیم داد بعد از اینکه بسته بندی را برایتان انجام خواهیم داد تیم حمل اثاثیه وارد عمل خواهد این تیم اکثرا ۴ نفره بوده که یکی از آنها راننده و سه نفر باقی مانده بارهای شما وارد خاور خواهند کرد بعد از اینکه بارهای شما را وارد خاور کردیم تیم باربری جنت آباد بارهای شما را به مقصد مورد نظرتان انتقال خواهند داد.

تیم باربری جنت آباد خدمات خود را به صورت ۲۴ ساعته و هفت روز هفته برای اسباب کشی شما در محدوده جنت آباد در خدمت شماست.

تیم اتوبار جنت آباد با یک دهه سابقه درخشان در عرصه حمل اثاثیه و حمل بار در خدمت شماست.

از باربری های همجوار اتوبار جنت آباد می توان باربری پونک ، باربری ستارخان  ، باربری چیتگر را می توان نام برد.