خانه / اتوبار و باربری آریا شهر

اتوبار و باربری آریا شهر

اتوبار و باربری آریا شهر ارائه دهنده خدمات حمل اثاثیه منزل و حمل بار در محدوده آریا شهر تهران این باربری با داشتن مجوز از اتحادیه باربری داران تهران خدمات حمل اثاث منزل را انجام می دهد.

آریا شهر یکی از مناطق غرب تهران می باشد که از شمال به بزرگراه اشرفی از سمت غرب به جنت آباد از سمت شرق به ستارخان و از سمت جنوب به میدان آزادی منتهی می گردد و باربری آریا شهر خدماتی که به شما ارائه می دهد تمامی آن توسط باربری غرب تهران مدیریت می گردد.

وقتی که شما با باربری آریا شهر تماس می گیرید مشاورین گوش به زنگ باربری آریا شهر خدمات مشاوره اولیه را به شما ارائه داده و شما را از سختی های اسباب کشی آگاه خواهند ساخت و تمامی راه حل ها را در خصوص باربری به شما ارائه داده و یک روز را برای حمل بار های شما در یک زمان مشخص و معین در نظر خواهند گرفت بعد از این کار ما سرویس بسته بندی وسایل منزل برای اسباب کشی را نیز انجام می دهیم که هر خانه ای که شما در نظر بگیرید قبل از اسباب کشی نیاز به بسته بندی خواهد داشت.

در روز اثاث کشی باربری و اتوبار آریا شهر یک تیم بسته بند را برای شما اعزام خواهد نمود که بسته بندی وسایل خانه شما را انجام دهند که بسته بندی به سبک کشور های اروپایی به صورت استرچ رپ و بابل رپ صورت خواهد گرفت.

بعد از اینکه سرویس بسته بندی وسایل را برایتان انجام دادیم تیم حمل اثاث منزل که از نیرو های اتوبار آریا شهر می باشند را وارد کار خواهیم کرد که متشکل از یک خاور و یک راننده و سه نفر باربر خواهند بود تا بارهای شما را حمل کنند ، فردی که راننده است وظیفه چیدمان وسایل را بر عهده دارد و ضامن بارهای شما می باشد ، بعد از انجام امور بارگیری بارهای شما را به خانه جدیدتان خواهیم برد و بارهای شما را در خانه جدیدتان تخلیه خواهیم کرد.

ما یک تیم متخصص در عرصه حمل بار و حمل اثاث منزل در آریا شهر هستیم ، نگران هیچ چیزی نباشید روش اصول بسته بندی و سرویس دهی ۲۴ ساعته را از باربری آریا شهر بخواهید.

از باربری های که در غرب تهران فعالیت دارند و جزء باربری و اتوبار غرب تهران هستند می توان باربری پونک ، باربری ستارخان ، باربری کاشانی ، باربری جنت آباد و … را نام برد که در این رسته فعالیت دارند.

شماره تلفن باربری اریا شهر :

۰۲۱۴۴۴۴۰۴۲۶

۰۲۱۸۸۱۰۴۴۷۹

۰۲۱۲۲۸۹۵۳۶۴

تماس از شما ارائه خدمات از ما ….